علی نظرمحمدی سرمربی خونه به خونه بابل شد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – قاسم حسن زاده مالک خونه به خونه بابل علی نظرمحمدی را به عنوان سرمربی تیم خود منصوب کرد.

به گزارش سایت سپیدرود، مالک خونه به خونه در پی نتایج ضعیف تیمش در لیگ دسته اول اکبر محمدی سرمربی این تیم را از کار برکنار و سرمربی سابق سپیدرود را به عنوان سرمربی انتخاب کرد.

در بین گزینه های سرمربیگری این تیم نام هایی چون عبدالله ویسی و اکیر میثاقیان نیز به چشم می خوردند که آنها نیز به مانند نظرمحمدی در کارنامه شان سابقه صعود تیم از لیگ دسته اول به برتر را داشتند.

نظرمحمدی که موفق شده بود در دو سال پیاپی سپیدرود را از لیگ دسته دوم به لیگ برتر برساند و در سال صعود به لیگ برتر خونه به خونه را به عنوان یکی از مدعیان صعود شکست داده بود، در ابتدای دور برگشت لیگ برتر فصل گذشته در پی اختلاف با بیات مالک موقت سپیدرود از این تیم کنار گذاشته شد.

نظرمحمدی پس از نزدیک به بیست سال نخستین رشتی است که به عنوان سرمربی در خارج از گیلان به کار مشغول خواهد شد و آخرین بار مجید جهانپور در فصل ۸۰-۷۹ و فصل ۸۱-۸۰ به ترتیب هدایت ماشین سازی تبریز و صنام تهران را برعهده داشت.

خونه به خونه که سال گذشته در یک قدیمی صعود به لیگ برتر بازمانده بود، در فصل جاری برعکس فصول گذشته به جای جذب ستاره تمامی بازیکنان نامدارش را از دست داد و بیش از ۱۷ خروجی در فصل نقل و انتقالات داشته و حتی در ابتدای فصل حسن زاده چندین بار تهدید به کنارگیری از لیگ کرده بود و باید دید شور و حرارت و انگیزه بالای نظرمحمدی می تواند مالک متمول خونه به خونه را برای سرمایه گذاری دوباره در فوتبال بر سر وجد بیاورد یا نه؟