جریمه عجیب کریمی برای سرخ پوشان

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکنان سپیدرود رشت در مقطع مهمی از مسابقات لیگ برتر دچار چند دستگی شده اند و همین مسئله پاشنه آشیل سرخ پوشان در ادامه مسابقات خواهد بود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایلنا، بازیکنان سپیدرود رشت برای پیگیری برنامه های آماده سازی تمرینی علی کریمی به منظور دستیابی به هماهنگی بیشتر با توجه به اینکه در ابتدای فصل بدنسازی مناسبی نداشتند و با شرایط نابرابر با سایر تیم ها به مسابقات وارد شدند، روز پنج شنبه در دیداری تدارکاتی برابر شهرداری آستارا قرار گرفتند که با نتیجه عجیب سه بر یک شکست خوردند و همین مسئله موجب عصبانی شدن علی کریمی شد.

مربی سرخپوسان به همین دلیل پس از یک روز تعطیلی تمرینات ساعت برگزاری جلسه تمرینی صبح امروز را ۷ و نیم اعلام کرده بود که شانس با بازیکنان این تیم همراه شد و بارش شدید باران سبب شد تا این جلسه به ساعت ۱۷ عصر موکول شود.

از طرفی دیگر شنیده ها از حاکی است که همدلی بازیکنان سپیدرود تضعیف شده و آنها در مقطع حساسی که باید به فکر فرار از شرایط دشوار و نتیجه گیری به منظور جبران هشت هفته قعرنشینی باشند، دچار بحرانی هستند که به غیر از دخالت علی کریمی با روش دیگری برطرف نمی شود.