ابراهیمی: منصفانه نیست گناه را به گردن خط حمله و دفاع بیندازیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن تیم سپیدرود گفت: منصفانه نیست در شرایطی که می دانیم مشکل تیم ما در حفظ توپ است گناه ناکامی ها را به گردان خط حمله یا دفاع بیندازیم.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، تیم سپیدرود که در لیگ برتر قعر نشین است در دیداری تدارکاتی برابر شهرداری آستارا هم شکست خورد تا هواداران این تیم نسبت به وضعیت آن نگران تر از قبل شوند.

حسین ابراهیمی در گفت و گو با خبرگزاری میزان در مورد شرایط سپیدرود اظهار داشت: طبیعی است که علی کریمی ناراحت باشد. ما واقعا بد نتیجه گرفتیم.

بعد از بازی با شهرداری آستارا عصبانیت کریمی دو برابر شد. نمی دانم مشکل از کجا است که نمی توانیم دستورات علی آقا را در زمین اجرا کنیم. البته این تنها مشکل یکی دو نفر نیست از جوان و با تجربه تیم همه مشکل داریم.

وی ادامه داد: فشار روی تیم و بازیکنان زیاد است و شاید به همین دلیل باشد. ما در شرایط بدنسازی هستیم و در شرایطی که صبح و بعد از ظهر تمرین می کنیم بازی گذاشتند. متاسفانه نتوانستیم در این بازی هم برنده شویم.

این بازیکن در مورد ضعف های تیم سپیدرود گفت: همه چیز در تیم ما بستگی به یک برد دارد. ما بازی با پرسپولیس شانس آوردیم، ولی بازی با پیکان واقعا بد شانس بودیم و متاسفانه روی یک اشتباه در دقایق آخر گل خوردیم.

اگر از این دو بازی امتیاز می‌گرفیتم الان همه چیز فرق می‌کرد. آنچه در تیم ما مشخص است نسبت به هفته های اول بهتر شدیم. تیم شکل گرفته و بهتر بازی می کنیم.

ابراهیمی ادامه داد: ما نه مشکل دفاعی داریم و نه حمله. همین تیم فصل قبل کنار هم بازی می کردند و بهترین عملکرد را داشتند. منصفانه نیست که اشتباهات را به گردن حمله و دفاع بیندازیم، مشکل ما در حفظ توپ است.

تیم ما خوب می دوند و از نظر بدنی پیشرفت کردیم. از این رو اگر در حفظ توپ بیشتر تمرکز کنیم. شک نکنید تیم هفته به هفته بهتر می شود.

این بازیکن با اشاره به بازی بعدی سپیدرود در رشت خاطر نشان کرد: ذوب آهن همیشه قدرتمند است حتی اگر در بدترین شرایط هم باشند در برابر آنها روز سختی خواهیم داشت.

امیدوارم علی آقا هم از بازیکنان راضی باشد. هر چند شاید هنوز با ما قهر باشد، ولی امیدوارم نتیجه بهتری بگیرم و هم او را راضی کنیم و هم هواداران را شاد کنیم.