امامی فر: بازی قابل قبولی ارایه دادیم/ در همه بازی ها به دنبال کسب سه امتیاز هستیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی رضا امامی‌فر، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: مقابل تراکتورسازی بازی قابل قبولی ارائه کردیم.

علیرضا امامی فر عصر امروز جمعه در نشست خبری بعداز بازی تراکتورسازی با سپیدرود رشت گفت: با مشکلات زیادی کارمان را شروع کردیم، اما الان شرایط بهتری داریم. این شرایط بهتر باعث شد مقابل تراکتورسازی بازی قابل قبولی ارائه کنیم.

به دنبال امتیاز بودیم. در همه بازی‌ها به دنبال سه امتیاز هستیم. فلسفه علی کریمی، بازی تدافعی نیست. تمرینات تیم هم بر اساس همین فلسفه است.

وی ادامه داد: شرایط تیم بهبود یافته و از لحاظ تاکتیکی شاهد شرایط بهتری بوده‌ایم. مطمئن باشید روند امتیازگیری تیم ما آغاز می‌شود. باید امتیازات دیدارهای خانگی و هفته های آینده را به دست بیاوریم و از این شرایط خارج می‌شویم.

زمانی که دو تیم را از لحاظ آماری مقایسه می‌کردیم، حریف شرایط بهتری داشت. زمانی که مقابل این همه هوادار گل می‌خورید، شرایط سخت می‌شود. مطمئناً از نتیجه دیدار مقابل تراکتورسازی ناراضی هستیم.

مربی سپیدرود رشت در پاسخ به این پرسش که چرا علی کریمی در نشست‌های خبری حاضر نمی‌شود، تصریح کرد: دلیل عدم حضور او در نشست خبری مشخص است و با توجه به مدرک مربیگری او، من در نشست های خبری شرکت می کنم.

امامی‌فر با بیان اینکه بخش خصوصی باید در فوتبال سرمایه گذاری کند، خاطر نشان کرد: این امر بسیار خوب و فوق العاده است. امیدوارم بخش خصوصی در فوتبال حاضر شود و در آن سرمایه گذاری کند.

همه تیم ها بتوانند بازیکنان ملی پوش و با کیفیت را به خدمت بگیرند که در این صورت، شاهد یک لیگ جذاب و دیدنی خواهیم بود.