روی خط مصدومیت: سپیدرود با ۵ غایب در برابر پارس / پارس با ۳ مصدوم در رشت

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – پنج بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت به دلایل مختلف نمی‌توانند این تیم را در هفته یازدهم لیگ برتر همراهی کنند.

به گزارش سایت سپیدرود، با اعلام کادرفنی سپیدرود، میثم فردوسی، بابک حاتمی، علی عباسی و حسین شنانی چهار بازیکن این تیم به دلیل مصدومیت نمی‌توانند سرخپوشان رشتی را در دیدار هفته یازدهم مقابل پارس جنوبی جم همراهی کنند.

همچنین حسین ابراهیمی نیز با کارت زردی که در دیدار هفته گذشته مقابل تراکتورسازی دریافت کرد،‌ چهار کارتِ شد و دیدار هفته یازدهم تیمش را به دلیل محرومیت از دست داد.

میثم فردوسی، هافبک سپیدرود رشت به دنبال مصدومیت در دیدار مقابل سپاهان اصفهان در هفته دوم لیگ برتر دچار مصدومیت شدید شد تا هفته ها از میادین دور باشد.

پارگی جزیی عضلانی بازیکن سرخپوشان پس از فیزیوتراپی و بدون نیاز به جراحی مصدومیتش را برطرف کرده و از اواخر این هفته به تمرینات سپیدرود ملحق می‌شود.

پارس با سه مصدوم به رشت می آید

پارس جنوبی در حالی روز آدینه در هفته دهم لیگ برتر از نفت آبادان میزبانی کرد که ۴ بازیکن اصلی و کلیدی اش را در این مسابقه در اختیار نداشت. روح الله سیف اللهی، میثم نقی زاده، عماد میرجوان و حامد نورمحمدی بازیکنانی بودند  که در لیست ۱۸ نفره پارس جنوبی در بازی گذشته حضور نداشتند.

در این بین غیبت روح الله سیف اللهی از قبل مشخص بود، او به دلیل ۴ اخطاره شدن در دیدار با استقلال خوزستان نتوانست تیمش را مقابل نفت آبادان همراهی کند.

حامد نورمحمدی، عماد میرجوان و میثم نقی‌زاده؛ مصدومانی بودند که مهدی تارتار نتوانست مقابل صنعت نفت از آنها بهره ببرد.

این ۳ بازیکن که در دیدارهای قبلی معمولا به عنوان یار فیکس به میدان رفته بودند، به دلیل آسیب دیدگی نتوانستند تیم شان را مقابل نفت یاری کنند و حالا کادر پزشکی پارس تلاش می کند تا آنها به دیدار با سپیدرود رشت در روز جمعه برسند، هرچند که وضعیت آنها مشخص نیست.

عماد میرجوان مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی که به علت مصدومیت نتوانست مقابل صنعت نفت آبادان بازی کند، به احتمال فراوان مقابل سپیدرود به میدان خواهد رفت. با این حال میرجوان شرایط بهتری نسبت به دو بازیکن دیگر دارد و می‌تواند در دیدار هفته یازدهم برابر سپیدرود رشت به میدان برود.

حامد نورمحمدی، مدافع جمی ها که پیش از دیدار مقابل صنعت نفت مصدوم شد و نیز، میثم نقی‌زاده که در دیدار هفته قبل مقابل استقلال خوزستان هم نتوانست بازی کند، به احتمال فراوان نمی توانند در ترکیب زرد و مشکی پوشان مقابل شاگردان علی کریمی به میدان بروند.

هر چند این تصمیم، منوط به شرایط این دو بازیکن در تمرینات آتی خواهد بود.

تیم سپیدرود در دیدار هفته یازدهم روز جمعه ۱۱ آبان به مصاف پارس جنوبی جم خواهد رفت.