عزم جزم شاگردان جادوگر برای کسب نخستین پیروزی فصل

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – دیداری حساس برای شاگردان کریمی در ورزشگاه عضدی.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت طرفداری، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم از چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، از ساعت ۱۵:۳۰ روز آدینه؛ ۱۱ آبان‌ ماه در ورزشگاه عضدی رشت به مصاف هم می‌روند.

سپیدرود رشت که در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته دهم نمایش جانانه ای را از خود ارائه کرده بود و با گل دقایق پایانی لی اروین تن به شکست داده بود، بسیار مصمم است تا در دیدار مقابل پارس جنوبی بد شانسی خود را در آن دیدار جبران کند.

شاگردان علی دایی پس از آمدن این سرمربی، نمایش متفاوتی را از خود ارائه داده اند و در اکثر دیدار هایی که شکست خورده اند در دقایق پایانی گل خورده اند.

سپیدرودی ها برای این دیدار انگیزه زیادی دارند تا با پیروزی وضعیت خود را در جدول بهتر کنند و جواب محبت های بی شمار هوادارانشان را بدهند.

در طرف مقابل پارس جنوبی که در هفته نهم و در دیدار مقابل استقلال خوزستان موفق شده بود پس از دو ماه در رقابتهای لیگ برتر به پیروزی برسد در هفته دهم در خانه خود با نتیجه دو بر دو مقابل صنعت نفت آبادان متوقف شد.

شاگردان تارتار در دیدار های اخیر خود همواره نمایش های خوبی را از خود ارائه کرده اند و همواره با امتیاز از زمین مسابقه خارج شده اند. پارس جنوبی در خانه سپیدرود تهدید جدی ای برای شاگردان علی کریمی به حساب می‌آید؛ زیرا این تیم نشان داده است در هر زمین و مقابل هر تیمی توان پیروز شدن و امتیاز گرفتن را دارد.

دو تیم فصل گذشته دو بار رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که هردو تیم در خانه خود موفق به شکست حریف شدند. سپیدرود و پارس جنوبی هیچگونه محرومی برای دیدار فردا ندارند.