۱۰ بازیکنی که تمام هفته ها بازی کرده اند: ۹۹۰ دقیقه ای های لیگ برتر را بشناسید

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با انجام تعدادی از بازی های هفته یازدهم اکنون بازیکنانی هستند که در تمام هفته های لیگ برتر برای تیمهایشان به طور کامل بازی کرده اند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، هفته یازدهم لیگ برتر با انجام چند بازی برگزار شد هرچند پرسپولیس به دلیل درگیری در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و حضور در فینال، دو بازی عقب مانده دارد و یک بازی هم فردا برگزار می شودو سپاهان و سایپا نیز جمعه به مصاف هم می روند.

با این وصف و تا این زمان از مسابقات لیگ برتر ۱۰ بازیکن هستند که در تمام یازده هفته لیگ برتر بازی کرده اند و برخی نیز این شانس را دارند تا در بازی در هفته یازدهم به جمع اضافه شوند.

۹۹۰ دقیقه ای ها

۱۰ بازیکن در ۱۱ بازی لیگ حضور داشته و ۹۹۰ دقیقه در ترکیب تیمشان حضورداشته اند که نامشان به این شرح است:

محسن فروزان و محمد طیبی تراکتورسازی، محمد ستاری پارس جنوبی، مسعود ریگی، نعمتی و مرتضی منصوری پدیده، میثم تهیدست سپیدرود، فرشاد فرجی نساجی، مجتبی بیژن نفت مسجد سلیمان و مصطفی کیانی از استقلال خوزستان بازیکنانی هستند که تاالان در تمام یازده هفته در ترکیب تیمشان بازی کرده اند.

۱۱ بازی و دقایق کمتر

۵ بازیکن دیگر نیز در لیگ برتر امسال هستند که در یازده هفته لیگ برتر بازی کرده اند اما دقایق بازی شان کمتر است. این ۵ بازیکن به ترتیب: میلاد قربان زاده سپیدرود (۹۸۸ دقیقه)، محمد آبشک نساجی مازندران (۹۷۸ دقیقه)، علیرضا علیزاده نفت مسجد سلیمان (۹۷۷ دقیقه)، دانیال اسماعیلی فر تراکتورسازی (۹۴۸ دقیقه) و امین قاسمی نژاد از پدیده (۹۴۴ دقیقه) هستند.

شانس های رسیدن به ۹۹۰

اما بازیکنانی هم هستند که در ده مسابقه تیمشان در هر ده بازی حضور داشته اند: مهدی کیانی، پیام نیازمند، عزت الله پورغاز (سپاهان)، امید خالدی، آرش رضاوند (سایپا)، حجت حق وردی، مگنو باتیستا، وحید شیخ ویسی و سجاد مشکل پور (پیکان)، عزیز معبودی، فرناندو دخسوس و حسین کنعانی زادگان (ماشین سازی)، اکبر ایمانی، حسین ساکی و وفا هخامنش (صنعت نفت)، احمد گوهری و مجتبی لطفی (پارس جنوبی)، میلاد فراهانی (نفت مسجد سلیمان)، اکبر صادقی (پدیده)، مهرداد پورابوالقاسم (استقلال خوزستان) هستند که هرکدام ۹۰۰ دقیقه بازی کرده اند.