پدیده خوش اخلاق ترین تیم لیگ برتر

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – از هفته یازدهم لیگ برتر تنها دو بازی باقی مانده و اکثر تیم های حاضر در این مسابقات بازیهای خود را کامل انجام داده اند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری مهر، هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر روز گذشته با انجام بازی استقلال و ماشین سازی به روند خود ادامه داد تا اکثر تیم های حاضر در این مسابقات دیدارهای هفته یازدهم خود را هم پشت سر گذاشته باشند.

این مسابقات در حالی در جریان است که تیم فوتبال پدیده کماکان صدر جدول را در اختیار دارد و تیم های سپاهان و تراکتورسازی نیز در تعقیب آن هستند. در قعر جدول نیز کماکان دو تیم نفت مسجد سلیمان و سپیدرود قرار دارند اما نساجی و استقلال خوزستان هم حاشیه امنیت زیادی ندارند و فاصله شان با انتهای جدول کم است.

در بازی های انجام گرفته لیگ برتر، تاکنون بازیکنان تیم نفت مسجد سلیمان با ۲۵ کارت زرد، بیشترین اخطار را گرفته اند. بعد از مسجد سلیمانی ها، سپاهان، نساجی و فولاد با ۲۲ کارت زرد دومین تیم های پر اخطار مسابقات می باشند.

کم اخطار ترین تیم مسابقات نیز پدیده، صدرنشین کنونی لیگ برتر است که بازیکنان این تیم در ۱۱ بازی انجام داده تنها ۹ بار از داوران کارت زرد گرفته اند.

بازیکنان ذوب آهن و استقلال خوزستان نیز تاکنون ۴ بار با کارت قرمز داوران مواجه شده‌اند تا از این حیث جلوتر از دیگر تیم ها باشند. فولادی ها نیز با دریافت ۳ کارت قرمز سومین تیم پر اخراج مسابقات است.

به این ترتیب می توان گفت پدیده با کمترین اخطار و بدون اخراج خوش اخلاق ترین تیم لیگ برتر است و تیم های نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن و استقلال خوزستان را هم می توان در زمره تیم های بد اخلاق مسابقات دانست.