استقلال خوزستان شریک سپیدرود شد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – آبی های شهر اهواز با شکست دو گله ای که مقابل نساجی مازندران تجربه کردند حالا همراه با سپیدرود رشت عنوان بدترین خط دفاع لیگ برتر را یدک می کشند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه،  پیش از ورود علی کریمی به باشگاه سپیدرود این تیم در پنج بازی چهارده گل دریافت کرده بود و در مدت زمان حضور سرمربی جدید تنها چهار بار در هفت مسابقه دروازه خود را باز شده دیده است تا با ۱۸ گل عنوان بدترین خط دفاع را در اختیار داشته باشد.

بعد از سپیدرود هم استقلال خوزستان با دریافت ۱۶ گل  دومین خط دفاع ضعیف لیگ برتر نام داشت. آن ها هفته دوازدهم را در قائمشهر برابر نساجی به پایان رساندند و با دریافت دو گل در این جدال، تعداد گل خورده آن ها به عدد ۱۸ رسید و شریک سپیدرود از این حیث شدند.

آبی پوشان اهوازی سه دیدار انتهایی خود را مقابل استقلال تهران، سایپا و سپاهان پشت سر می گذارند و مسابقات سخت تری نسبت به سپیدرود رشت خواهند داشت که به احتمال فراوان آمار آن ها را بدتر می کند.

به خصوص اینکه شایعاتی در خصوص رفتن داریوش یزدی از این تیم شنیده می شود و به احتمال فراوان اوضاع آن ها را آشفته خواهد کرد.