نورمحمدی: کاری به کسر امتیاز استقلال خوزستان نداریم / عقب ماندگی ها را جبران می کنیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: کاری به کسر امتیاز تیم استقلال خوزستان نداریم چرا که برای موفقیت سپیدرود خودمان باید تلاش کنیم.

به گزارش سایت سپیدرود، علی رضا نورمحمدی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال سپیدرود اظهار داشت: بازی با نفت مسجد سلیمان سخت است، چرا که هر دو تیم برای فرار از قعر جدول تلاش می کنند.

خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است. امیدوارم با پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان جایگاه بهتری در جدول بدست آوریم. پیروزی در این بازی شش امتیازی، تاثیر زیادی روی وضعیت تیم ما خواهد داشت.

وی ادامه داد: همه تلاش ما این است که تیم سپیدرود را به جایگاهی که واقعا لایق است برسانیم. از این رو کاری به کسر امتیاز از استقلال خوزستان نداریم چرا که اگر می خواهیم به رده های بالاتر صعود کنیم.

فارغ از این اتفاقات باید به فکر کسب امتیازی و پیروزی در بازی های آینده  تیم مخصوصا بازی‌های خانگی باشیم. در این صورت هر اتفاقی هم رخ دهد ما شرایط خوب خود را حفظ خواهیم داشت.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود تصریح کرد: وضعیت سپیدرود رو به رشد است. این روند صعودی تیم ما ازبازی با پرسپولیس که در دقیقه ۹۰ گل خوردیم شروع شد و در بازی با پیکان و بازی با تراکتورسازی که اوج بدشانسی ما بود ادامه داشت.

ولی رفته رفته تجربه لازم را کسب کردیم و بعد از بازی با پارس جنوبی، در بازی با فولاد به خوبی از تک گل زده استفاده کردیم و خود را از قعر جدول جدا کردیم.

نورمحمدی به بهبود شرایط سپیدرود اشاره کرد و گفت: در ابتدای فصل شرایط اصلا خوب نبود. بدنسازی نکرده بودیم و ضعف هایی داشتیم. اما رفته رفته وضعیت تغییر کرد و حالا به شرایط خوبی رسیدیم.

مصدومان هم ظاهرا اماده بازی هستند و دست علی کریمی برای انتخاب بازیکن باز است  و با اعتماد به نفس بیشتری دستورات تاکتیکی را به بازیکنان منتقل می کنند. چرا که تا پیش از این به خاطر کمبود بازیکن مجبور بود در برخی خطوط از بازیکنان غیر تخصصی استفاده کند.

وی به اهداف تیم سپیدرود اشاره کرد و گفت:  باشگاه و مربیان در نظر داشتند تا نیم فصل خود را از قعر جدول جدا کرده و چند پله ای صعود کنیم. دو بازی سخت و شش امتیازی برابر نفت و نساجی پیش رو داریم که می تواند در وضعیت ما در جدول تغییرات خوبی ایجاد کند.

تیم فصل دوم هم با وجود وقفه ای که بوجود خواهد آمد، در صورت لزوم یارگیری خواهیم کرد و با رفع عیوب، عقب ماندگی ها را جبران خواهیم کرد.