ابراهیمی: شنیده ‎‏ام به بازیکنان نساجی قول پاداش ۴ میلیونی داده بودند / ۳ امتیاز بازی با استقلال را می خواهیم

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن تیم فوتبال سپیدرود گفت: می‌خواهیم با حمایت هواداران‎مان سه امتیاز بازی با استقلال را به دست آوریم.

به گزارش سایت سپیدرود، حسین ابراهیمی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، درباره تساوی سپیدرود مقابل نساجی مازندران، اظهار داشت: بازی سنگینی بود. نیمه اول آن طور که باید بازی می‎کردیم، نبودیم و یک گل هم دریافت کردیم.

بین دو نیمه کادر فنی و علی آقا (کریمی) با صحبت‎هایی که کرد، توانستیم در نیمه دوم بازی خوبی به نمایش بگذاریم و به دو گل هم برسیم. ما در نیمه دوم حتی از تیم حریف جلو هم افتادیم، اما متأسفانه در دقایق آخر بازی گل مساوی را دریافت کردیم. در هر صورت نتیجه مساوی عادلانه بود.

وی افزود: نساجی تیم خیلی خوب، جوان ویک‎دستی بود که از شرایط میزبانی و فشار هوادارانش استفاده می‎کرد. نساجی از لحاظ مالی هم در سطح بالایی قرار دارد. من شنیده‎ام باشگاه نساجی برای پیروزی مقابل سپیدرود قول پاداش ۴ میلیون تومانی به بازیکنانش داده بود. آنها بازی امروز را در نظر گرفته بودند.

بازیکن تیم سپیدرود در مورد وضعیت تیمش گفت: ابتدای فصل از نظر بدنی و امکانات شرایط خوبی نداشتیم. با آمدن علی کریمی رفته‎رفته سپیدورد شرایط بهتری پیدا کرد. در حال حاضر ساختار تیم‌‏مان بهتر شده و در دو، سه بازی گذشته هم نشان دادیم به خواسته‎های‎مان نزدیک م ‎شویم.

ابراهیمی در پاسخ به این سؤال که «آیا سپیدرود می‎ واند در لیگ برتر بماند؟»، تصریح کرد: به سقوط فکر نمی‌‏کنیم. تنها چیزی که در تمرینات درباره‎‏اش صحبت نمی‎کنیم همین موضوع است. هدف سپیدرود این است که در پایان فصل رتبه تک رقمی کسب کند.

وی با اشاره به دیدار هفته آینده سپیدرود مقابل استقلال، خاطر نشان کرد: فکر می‌‏کنم بازی جذابی از آب دربیاید. می‌خواهیم با حمایت هواداران مان سه امتیاز بازی با استقلال را از آن خودمان کنیم.