استقلال – سپیدرود؛ علی کریمی محبوب آبی ها / کریمی قرمزپوش، بازیکن محبوب سابق آبی ها

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سپیدرود رشت برای آنکه به لیگ برتر بازگردد باید برابر استقلال برنده شود. تیم سپیدرود رشت روز جمعه ۱۶ آذر در ورزشگاه سردار جنگل در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر میزبان تیم استقلال است.

شاگردان علی کریمی از ۱۴ بازی قبلی تنها ۱۰ امتیاز گرفته‌اند و در رده پانزدهم جدول قرار دارند. آنها برابر استقلالی بازی دارند که با ۲۱ امتیاز از ۱۳ مسابقه در رده پنجم پنجم است.

برتری سرخ‌پوشان گیلان این تیم را به آینده لیگ امیدوار خواهد کرد اما شکست خانگی می‌تواند شرایط سپیدرود را برای نیم‌فصل دوم سخت‌تر کند.

کار سخت علی کریمی مقابل شفر

علی کریمی برای پیروزی مقابل شاگردان شفر کار سختی پیش‌رو دارد. سپیدرود در این فصل رقابت‌های لیگ برتر نتوانست نتایج خوبی کسب کند و هم‌اکنون با کسب ۱۰ امتیاز در مکان پانزدهم جدول قرار دارد.

شاگردان علی کریمی در هفته پانزدهم باید در رشت به مصاف استقلال تهران بروند و در این دیدار خانگی باید سه امتیاز را کسب کنند تا جایگاهشان در جدول ارتقا پیدا کند.

البته استقلال این روزهای شفر شرایط بسیار خوبی دارد و سپیدرود قطعاً کار راحتی برای پیروزی در این دیدار نخواهد داشت.

استقلال – سپیدرود؛ علی کریمی محبوب آبی ها

آخرین بازی استقلال برابر سپیدرود فصل گذشته با تشویق اسطوره قرمزها توسط هواداران آبی همراه بود.

علی کریمی در بازی برگشت فصل گذشته در شرایطی در هفته بیست و سوم لیگ برتر روبروی استقلال قرار گرفت که او در آن زمان در اوج درگیری هایش با مدیران فدراسیون فوتبال قرار داشت و بارها علیه آنها بیانیه صادر می کرد.

بازی مطابق انتظار نمایش خوب استقلال برگزار شد و آبی ها در نهایت موفق شدند با پیروزی ۳ بر صفر وضعیت خود را در جدول رده بندی بهتر کنند.

اما در پایان بازی اتفاق جالبی رخ داد و هواداران استقلال در پایان بازی به شدت علی کریمی را تشویق کردند تا مشخص شود به جز پرسپولیسی ها، هواداران آبی ها هم او را به شدت دوست دارند.

حالا علی کریمی بعد از شکست سنگین فصل گذشته برابر شفر روز جمعه برای دومین بار روبروی این مربی قرار می گیرد اما این بار امیدوار است از حضور تماشاگران تیمش نهایت استفاده را کند و بتواند از استقلال امتیاز بگیرد.

کریمی در حال حاضر تیمش با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت است و برای فرار از منطقه سقوط تیمش نیاز به کسب ۳ امتیاز بازی دارد.

کریمی قرمزپوش، بازیکن محبوب سابق آبی ها

یعقوب کریمی یکی از بازیکنان قابل اتکای علی کریمی برای بازی مقابل استقلال است و باید دید چه عملکردی از خود به جا می‌گذارد.

قرمزپوشان گیلانی آخرین دیدار خود در نیم فصل اول را برابر استقلال در ورزشگاه سردار جنگل برگزار می‌کنند و به دنبال این هستند از شرایط میزبانی استفاده کرده و با کسب هر سه امتیاز این دیدار به وضعیت خود در جدول مسابقات سر و سامان دهند.

اما یکی از بازیکنان ویژه‌ای که همراه با سپیدرود برابر تیم سابق خود قرار می‌گیرد، یعقوب کریمی است. هافبک چپ پای قرمزپوشان رشتی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، حالا آماده درخشش برابر تیم سابق  خود است.

کریمی در دربی شمال ۴۵ دقیقه فرصت نمایش پیدا کرد و توانست با یک ارسال خوب پایه گذار گل دوم سپیدرود برابر نساجی باشد.

این هافبک چپ پا در اواسط لیگ شانزدهم از جمع استقلالی‌ها جدا شد و به استقلال خوزستان رفت اما هیچ گاه به فرم قبلی خود بازنگشت و حالا از ابتدای این فصل در سپیدرود توپ می‌زند.

یعقوب کریمی حالا زیر نظر جادوگر محبوب فوتبال آسیا به دنبال این است، بهترین نمایش خود را برابر تماشاچیان استقلال داشته باشد و این گونه توانایی‌اش به آن‌‎ها را ثابت کند.