درگیری شفر و کریمی به علت مشت های گره کرده / جدال ۴۵ دقیقه ای هم اتاقی های سابق، زیر باران

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی کریمی که از خوشحالی وینفرد شفر ناراحت به نظر می‌رسید، در لب خط، درگیری لفظی با مربی استقلال پیدا کرد.

از دقایقی پیش تیم سپیدرود رشت به مصاف استقلال تهران رفت که این دیدار تا پایان نیمه اول با نتیجه ۲-۰ و با دو گل فرشید باقری به نفع آبی پوشان در جریان است.

بعد از گل اول استقلال، وینفرد شفر با مشت‌های گره کرده رو به نیمکت سپیدرود، خوشحالی‌اش را نشان داد که همین باعث شد علی کریمی اعتراض شدیدی را به داور چهارم مسابقه انجام بدهد و درگیری  لفظی با سرمربی آلمانی تیم حریف پیدا بکند.

سرمربی سپیدورد هم‌چنین بعد از کارتی که داور به نزهتی نشان داد، اعتراض فراوانی را به داور وارد کرد و معتقد بود اگر صحنه مشابه برای تیم حریف اتفاق می‌افتاد، جریمه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته نمی‌شد.

سپیدرودی‌ها در نیمه اول این مسابقه شرایط ایده‌آلی نداشتند و با دریافت دو گل از استقلال از روی شوت‌ راه دور، بازنده به رختکن رفتند و امیدوار هستند نتیجه را در نیمه دوم بازگردانند.

جدال ۴۵ دقیقه ای هم اتاقی های سابق، زیر باران

وریا غفوری و یعقوب کریمی ۴۵ دقیقه سخت و جذاب را سپری کردند.

به گزارش ورزش سه، دو هم اتاقی و دوست صمیمی استقلالی، در سردار جنگل برابر یکدیگر قرار گرفتند تا به این ترتیب جدالی جذاب داشته باشند.

یعقوب کریمی و وریا غفوری که در استقلال هم اتاقی بودند و رابطه نزدیکی داشتند، در نیمه اول این دیدار برابر یکدیگر به میدان رفتند تا در ۴۵ دقیقه ابتدایی بارها با یکدیگر دوئل داشته باشند.

این دو بازیکن که به خوبی نقاط ضعف و قوت یکدیگر را می شناسند، بارها با یکدیگر برای دریافت توپ و موفقیت در انجام وظایف جنگیدند تا به این ترتیب روز سختی را داشته باشند.