جریمه ۱۵ درصدی کادرفنی و بازیکنان سپیدرود / اتمام حجت علی کریمی با سپیدرودی ها / توهین به علی کریمی در فضای مجازی!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال سپیدرود ۱۵ درصد از مبلغ قراردادشان را جریمه شدند.

بازیکنان و کادرفنی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از شکست ۵ بر صفر این تیم مقابل استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر، از سوی مدیریت این باشگاه ۱۵ درصد از مبلغ قراردادشان را جریمه شدند.

توهین زامبی های مجازی پس از شکست پنج گله به کریمی!

هواداران استقلال در فضای مجازی بعد از پیروزی پنج گله تیمشان در مقابل سپیدرود رشت به کری خوانی علیه پرسپولیسی‌ها و علی کریمی پرداختند ، اما در این بین برخی از تماشاگرنماها به تمسخر جادوگر پرداختند!

در چارچوب رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر، دو تیم سپیدرود رشت و استقلال تهران به مصاف هم رفتند و استقلال توانست با ارائه یک بازی درخشان، تیم علی کریمی را با ۵ گل شکست دهد.

بعد از این شکست سنگین سپیدرود، کری خوانی هایی از سوی هواداران استقلال صورت گرفت تا حسابی این برد به دلشان بچسبد.

اما در این بین هر چه در ورزشگاه سردار جنگل کری ها زیبا و دلنشین بود ، رفتار نه چندان جالبی در فضای مجازی بین هواداران استقلال و پرسپولیس شکل گرفت .

برخی از کاربران فضای مجازی در واکنش به شکست پنج گله علی کریمی لقب ” پنجعلی” را برای او انتخاب کردند.

پرسپولیسی ها هم با مشاهده چنین توهینی به اسطوره باشگاهشان ساکت ننشسته و با الفاظی نادرست از خجالت استقلالی ها در آمدند.

متاسفانه فضای مجازی، این روزها تبدیل به کارزاری ما بین تماشاگر نماهای تیم های پرطرفدار شده است و تاسف بار تر این است که روز به روز شاهد افزایش بی اخلاقی در این فضای مسموم هستیم.

رفتاری که هدف اصلی ورزش که باید موجب شادمانی و امیدبخشی برای هواداران آن باشد را از بین می برد.

اتمام حجت علی کریمی با سپیدرودی ها

پس از پایان مسابقه بین سپیدرود و استقلال، علی کریمی شاگردانش را در زمین نگه داشت و با آن ها اتمام حجت کرد.

تیم سپیدرود رشت در دیداری خانگی با نتیجه ۵-۰ مقابل استقلال تهران شکست خورد. این شکست در شرایطی اتفاق افتاد که رشتی ها حمایت بسیار خوبی از تیم علی کریمی داشتند اما حمایت همه جانبه زیر باران هم به کمک سپیدرود نیامد و آن ها یک شکست تلخ دیگر را هم در کارنامه ثبت کردند.

امروز علی کریمی بعد از بازی بازیکنان را در  زمین نگه داشت و خطاب به آنها گفت که اگر واقعاً توانشان این است پس نباید انتظار دیگری از او داشته باشند. بازیکنان باید تلاش بیشتری انجام دهند تا بتوانند مقابل تیمی مثل استقلال دوام بیاورند.

در نیم‌فصل دوم شاید بازی‌ها ۴ و ۵ روزه برگزار شوند پس در آن صورت بازیکنان چگونه می‌خواهند تحمل کنند، تمام بازیکنان باید تفکرشان را عوض کنند.

سپیدرود رشت که فصل را با هدایت خداداد عزیزی آغاز کرده بود، نیم فصل نخست را با هدایت علی کریمی و تنها ۱۰ امتیاز به پایان رساند و حالا کار سختی برای بقا در لیگ خواهد داشت.

نماینده شهر رشت در هفته های آغازین نیز شکست شش گله ای را برابر سپاهان تجربه کرد و امروز هم برابر استقلال ۵-۰ باخت تا با کلکسیونی از باخت های پرگل نیم فصل را تمام کند.

اما آن ها همچنان فرصت جمع کردن امتیازهای بیشتر و بقا در لیگ را دارند؛ دقیقا کاری که در لیگ هفدهم نیز انجام دادند.