سپیدرود همچنان به دنبال بازیکن سابق ملوان

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – علی کریمی که کار دشواری برای حفظ سپیدرود در لیگ برتر در نیم فصل دوم پیش رو دارد، برنامه ریزی خود برای جذب نفرات مدنظر را با وسواس بزرگی دنبال می کند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، سپیدرود کار سختی برای حفظ سهمیه گیلان در لیگ برتر پیش رو دارد و شرایط تیم‌های در کورس سقوط به شکلی است که نشان از عملیات تقریبا غیرممکن آنها می دهد.

با این حال حضور علی کریمی روی نیمکت این تیم و هواداران پرشور و تعصب بالای آنها به پسران باران باعث می‌شود تا آنها خود را آماده یک ماراتن ۱۵ هفته ای برای کسب نتایج لازم و بقا در لیگ برتر در فصل نوزدهم می کند.

علی کریمی بعد از شکست ۵ گله برابر استقلال کاملا برآشفته شد و نکته مثبت این شکست را می‌توان به پایان رودربایسی او با برخی بازیکنان دانست. اولین اقدام ستاره محبوب این بود که عذر برخی بازیکنانش را خواست و در صدد تقویت تیم در نیم فصل است.

بعد از ماجرای جذب احتمالی چند بازیکن خارجی که می تواند برای اولین بار در تاریخ این باشگاه رقم بخورد، گفته می شود چند بازیکن لیگ یکی که از جمله یکی از آنها سابقه حضور در ملوان را دارد در لیست آنها به چشم می خورد.

بابک مرادی، ستاره جوان سابق ملوان که بعد از پشت سر گذاشتن دوران سربازی از جمع انزلی چی ها جدا شده و خواهان زیادی را نیز دارد.

سپیدرود به دنبال این بازیکن است و البته کار سختی در تقابل با دیگر تیم های خواهان این بازیکن پیش رو دارد که از نظر مالی پیشنهادات بهتری را به او عرضه کرده اند.