روی خط نفت مسجد سلیمان، رقیب سپیدرود در جدول

نفت مسجد سلیمان یکی از جند تیمی است که در پایین جدول رقابت شانه به شانه ای با سپیدرود دارد و از این رو اخبار نقل و انتقالات و حاشیه ای آن برای سپیدرود و هواداران بسیار مهم خواهد بود.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با تعطیلی لیگ برتر تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان هم تعطیل شد تا مربیان و بازیکنان این تیم به استراحت بپردازند و سرمربی این تیم لیست بازیکنان مازاد و مورد نیاز تیمش را به مسئولان باشگاه داد.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان برای تقویت تیمش در نیم فصل دوم به دنبال چند بازیکن در پست‌های مختلف است.

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان فصل را با هدایت عبدالله ویسی شروع کرد. اما این مربی دوام زیادی در این تیم نیاورد و در هفته پنجم از هدایت زرد پوشان کناره گیری کرد. پس از کناره گیری ویسی هدایت مسجد سلیمانی ها به دست علیرضا مرزبان افتاد و او هم از همان ابتدا در مصاحبه های خود اعلام می کرد که نیمکت ضعیفی دارد و تیمش باید تقویت شود.

پس از پایان نیم فصل نخست مسجد سلیمانی ها هنوز به تعطیلات نرفته اند و همچنان به تمریناتشان ادامه می دهند، تیم مرزبان در نیم فصل در خط حمله عملکرد ضعیفی را از خود نشان داد این تیم بازدن فقط ۸ گل  پس از سپیدرود رشت صاحب دومین خط حمله ضعیف لیگ بود و به احتمال فراوان مرزبان برای مشکل گلزنی تیمش یک مهاجم را جذب خواهد کرد.

پس از درگیری لفظی که میان مرزبان و میلاد فراهانی گلر نفتی ها پیش آمد این بازیکن به صورت توافقی قراردادش را با این تیم فسخ کرد. حالا و پس از اتمام نیم فصل مرزبان به دنبال یک دروازه بان است تا نبود فراهانی را در تیمش جبران کند.

همچنین مرزبان به دنبال یک بازیساز است تا بتواند در نیم فصل دوم تیمش را نسبت به نیم فصل اول هجومی تر کند و به جایگاه نفت در جدول سر و سامان دهد.

در نیم فصل نخست تیم نفت مسجد سلیمان در خط دفاع عملکرد نسبتا خوبی را از خود به نمایش گذاشت و بهترین بازیکن این تیم هم موسی کولیبالی (مدافع وسط) بود، اما باز هم به نظر می رسد که مرزبان برای استحکام بخشیدن بیشتر خطوط دفاعیش قصد دارد یک مدافع را به جمع بازیکنانش اضافه کند.

بیشتر بخوانید:

بحران در نساجی: موج استعفا / بازیکنان هم رضایت نامه می خواهند

۳ تیم خوزستانی نامزد سقوط هستند / امان از مدیریت غیرصحیح!

استقلال خوزستان سردرگم‌ و در سراشیبی سقوط

* علیرضا مرزبان سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان برای استراحت و دیدار با خانواده‌اش راهی آلمان شد.

* قرار است تمرینات تیم نفت مسجدسلیمان از ۱۳ دی آغاز شود.

* هفته قبل بخشی از پول بازیکنان نفت مسجدسلیمان به حساب بازیکنان واریز شد تا دریافتی برخی از بازیکنان به ۵۰ درصد برسد.

* قرار است هفته آینده آن دسته از بازیکنانی که دریافتی زیادی نداشته‌اند هم پول بگیرند تا میزان دریافتی آنها هم به ۵۰ درصد برسد.

* احتمالا تمرینات تیم نفت مسجدسلیمان بدون حضور مرزبان آغاز خواهد شد و او یکی دو روز دیرتر به تمرینات ملحق خواهد شد.

* مرزبان سرمربی نفت مسجدسلیمان قبل از سفر به آلمان لیست بازیکنان مد نظر و بازیکنان مازاد تیمش را به مسئولان باشگاه ارائه کرد.

* سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان خواستار برگزاری اردوی آماده‌سازی برای تیمش شده اما برگزاری اردو منوط به موافقت مسئولان باشگاه و تامین منابع مالی است.

تیم نفت مسجد سلیمان در نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال با ۱۵ امتیاز در رده ۱۲ قرار گرفت و مرزبان به دنبال این است که با اضافه کردن بازیکنان جدید به تیمش بتواند در نیم فصل دوم عملکرد بهتری را به نمایش بگذارد.