دلمان برایت تنگ شده جادوگر

دوشنبه شب برنامه ۹۰ در ویژه برنامه خود برای جام ملت‌های آسیا به مرور دوره های گذشته پرداخت که گل درشت‌ترین تصویرها، نمایش خیره‌کننده ای بود که علی کریمی از خود ارائه داد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – جادوگر که شاید نسل فعلی فوتبال دوستان روز‌های اوج او را به یاد ندارند دوشنبه شب این فرصت را داشتند تا دریبل های سحرانگیز و بازی خوانی های عجیب علی کریمی در جام ملت های آسیا ۲۰۰۴ را مشاهده کنند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، روز‌هایی که او در اوج دوران فوتبال خودش بود و اگر تیم ملی در آن سال دچار اتفاقات و ناداوری ها نمی شد می توانست به قهرمانی آسیا هم برسد.

این روز‌ها تیم ملی خود را برای حضور در جام ملت های ۲۰۱۹ آسیا آماده می کند و باید از چند روز دیگر در این مسابقات به میدان برود. کی روش در این ۸ سال تلاش زیادی کرده و تیم خوبی ساخته که کاملاً با تفکرات او هماهنگ است.

او قطعاً برای بازی های پیش رو برنامه دارد و ما هم مثل همیشه امید اصلی مان در این بازی ها به تفکرات مربی پرتغالی است، اما دوست داشتیم در همین تیم ستاره ای مثل علی کریمی را هم داشتیم تا اگر روزی، روزمان نبود یا تفکرات کی روش به هر دلیلی به بن بست خورد، مردی باشد که چشم های مان به ساق های او و امیدهای مان به دریبل های او باشد.

بیشتر بخوانید:

کریمی: دنبال قراردادهای نرمال هستیم

توضیحات علی کریمی پیرامون جذب بازیکن جدید

علی کریمی به دنبال رسمی کردن سرمربیگری خود

سامان قدوس، اشکان دژاگه و مسعود شجاعی تا حدودی فانتزی باز‌های ما در این جام هستند که می توانیم امیدوار باشیم آ‌نها در برهوت «جادوگر» در تیم ملی عصای دست کی روش شده و در مواقع بحرانی کمک حال تیم ملی باشند.

این یادداشت را با این حال و احوال این روز‌های علی کریمی به پایان می بریم که در سپیدرود رشت کارش برای نگه داشتن این تیم در لیگ برتر دشوار است و دیگر از دریبل های دیدنی اش هم خبری نیست تا امید رشتی ها به جادوی او برای بقای تیم باشد.

حالا در قامت مربی علی کریمی باید یک بار دیگر ثابت کند که ورودش به این عرصه اشتباه نبوده و می تواند مربی خوبی هم باشد.