مالک پیشین سپیدرود، مدیرعامل شهرداری فومن شد

مالک و مدیرعامل پیشین باشگاه سپیدرود، مدیرعامل شهرداری فومن شد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سرهنگ محمد پورمحسن مدیرعامل و مالک پیشین سپیدرود مدیرعاملی باشگاه شهرداری فومن در لیگ دسته دوم فوتبال ایران برعهده گرفت.

به گزارش سایت سپیدرود، پورمحسن در سال ۹۳ به مدیرعاملی باشگاه سپیدرود رسید و موفق شد تا تیم تحت مدیریتش را در عرض ۲ سال از لیگ دسته دوم به دسته اول برساند و در هفته ی هفتم لیگ دسته اول توسط مدیریت وقت اداره ورزش و جوانان گیلان و هیات فوتبال از این مسئولیت کنار گذاشته شد.

وی که سال گذشته مدیرعاملی آلومینیوم هرمزگان را در لیگ دسته سوم برعهده گرفته بود دوباره به گیلان بازگشت تا با تیم شهرداری فومن بتواند خاطرات خوش موفقیت های سپیدرود را زنده کند.

پورمحسن در نخستین گام حدود ۳۰ درصد از مطالبات بازیکنان را پرداخت کرد و شنیده می شود قرار است افشین ناظمی را به عنوان سرمربی تیمش انتخاب کند.

مدیرعامل باشگاه شهرداری فومن پس از قبول این مسئولت با بیان اینکه درصدی از مبالغ قرارداد بازیکنان به حساب آنها واریز شد گفت: بازیکنان تیم شهرداری فومن همانند فرزندان خودم هستند.

محمد پورمحسن با اعلام اینکه بازیکنان شهرداری فومن سختی های زیادی را در نیم فصل اول تحمل کردند افزود: با وجود بازیکنان شایسته در شهر فومن، انتظار رسیدن به لیگ یک را می توان با یک برنامه ریزی امکان پذیر کرد.

بیشتر بخوانید:

سرهنگ پورمحسن فرمانده جدید ارتش سرخ

پورمحسن: برای موفقیت سپیدرود تنها عشق کافی نیست!

لیگ‌های آماتور جولانگاه فوتبال گیلان

پورمحسن و ناظمی در فرمانداری فومن