پیام صادقیان در تمرین سپیدرود + عکس

لوکا نوزادزه و پیام صادقیان در تمرینات سپیدرود حضور دارند تا در صورت تایید با آنها قرارداد منعقد گردد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هافبک سابق تیم عثمانلی اسپور در تمرین بعد از ظهر تیم سپیدرود رشت شرکت کرد و در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.

به گزارش سایت سپیدرود پیام صادقیان، هافبک سابق پرسپولیس و عثمانلی اسپور با لباس شخصی در تمرین امروز سپیدرود شرکت کرد و پس از ملاقات با علی کریمی، در آستانه پیوستن به جمع سرخپوشان رشتی قرار دارد.

این هافبک خوش تکنیک چند روز قبل، قرارداد خود با طرف ترکیه ای را فسخ کرد و حالا با حضور در ایران، شاگرد علی کریمی خواهد شد.

به نظر می رسد انتقال این هافبک به جمع شاگردان کریمی قطعی شده است و از حالا باید او را در پیراهن سرخ دیگری در فوتبال ایران ببینیم. پیش از این صادقیان در نفت تهران هم می‌توانست شاگرد جادوگر فوتبال آسیا بشود؛ اما بروز برخی مشکلات مالکیتی این همکاری را به سرانجام نرساند.

هافبک سابق تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن سال گذشته با انتقال به تیم عثمانلی اسپور، در جمع لژیونران فوتبال ایران قرار گرفت؛ اما افتخار چندانی با تیم جدید خود کسب نکرد و در نهایت حضور در دسته اول فوتبال ترکیه را تجربه کرد.

حالا صادقیان به دنبال این است با درخشش دوباره در فوتبال ایران علاوه بر اینکه سپیدرود را از سقوط نجات می‌دهد، نامش را بار دیگر بر سر زبان ها بیندازد.

سپیدرودی ها که پیش از این وعده داده بودند در بازار نقل و انتقال زمستانی حضور فعالی خواهند داشت، به جز پیام صادقیان، با یک مدافع گرجستانی هم مذاکراتی را انجام داده‌اند و در آستانه همکاری با او قرار دارند.

لازم به ذکر است که صادقیان از فردا در تمرینات سپیدرود شرکت می کند و پروسه امضای قراردادش تا آخر هفته انجام خواهد شد.

این بازیکن عصر روز گذشته در تمرین بدنسازی سپیدرود در دانشگاه گیلان حضور پیدا کرده بود و به طور اختصاصی با علی کریمی به گفت‌وگو پرداخت.

صادقیان پیش از این و در هفته سوم هفدهمین دوره لیگ برتر با تصمیم علی نظرمحمدی در آستانه پیوستن به سپیدرود رشت قرار داشت و به دلیل اختلاف مالی از پیوستن به این تیم صرف نظر کرد، وی در لباس تیم سپیدرود رشت در دیداری تدارکاتی مقابل شهرداری فومن به میدان رفت و یکی از گل های سپیدرود از روی پاس گل پیام به ثمر رسید.

بیشتر بخوانید:

مدافع گرجستانی در تمرینات سپیدرود / صادقیان در آستانه سپیدرودی شدن

روزهای نگران کننده سرخ های گیلانی: سپیدرود در زمستان فقط لیست خروجی می دهد

محل و زمان اردوی سپیدرود در تهران

همچنین لوکا نوزادزه دیگر بازیکنی است که در تمرینات سپیدرود حضوری فعال دارد، وی سابقه عضویت در تیم زیر ۲۱ سال گرجستان را دارد و در انتظار تأیید فنی از سوی علی کریمی است.

مدافع ۲۲ ساله و ۱۸۳ سانتی‌متری گرجستانی توانایی بازی در پست دفاع آخر و دفاع راست را دارد، وی متولد ۲۵ دسامبر ۱۹۹۶ است و سابقه بازی در تیم های باشگاهی متالورجی روستاوری، گیا گوریا و سیونی بولنیسی در لیگ گرجستان را دارد.

تیم سپیدرود رشت که در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار دارد، در صدد تقویت خود برای حضور موفق در نیم فصل دوم و فرار دوباره از قعر جدول است.

پیام صادقیان در تمرین سپیدرود

پیام صادقیان در تمرین سپیدرود

لوکا نوزادزه، مدافع ۲۲ ساله گرجستانی در تمرین سپیدرود

پیام صاقیان در باشگاه سپیدرود