پیام صادقیان رسما سپیدرودی شد: کریمی تماس گرفت، یک لحظه هم فکر نکردم

هافبک تکنیکی و سابق باشگاه های ذوب آهن اصفهان، پرسپولیس و عثمانلی اسپور ترکیه با عقد قراردادی رسمی به سپیدرود رشت پیوست.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – پیام صادقیان هافبک سابق تیم عثمانلی اسپور ترکیه که چند روز قبل با این تیم فسخ و در تمرینات سپیدرود شرکت کرده بود با عقد قراردادی تا پایان فصل به جمع سرخپوشان رشتی اضافه شد و کار خود را زیر نظر علی کریمی ادامه خواهد داد.

به گزارش سایت سپیدرود، هافبک جدید سپیدرود در گفتگو با خبرنگار بانک ورزش و در خصوص عقد قرارداد با باشگاه سپیدرود گفت: از اینکه اینجا هستم، خیلی خوشحالم.

همیشه دوست داشتم با علی کریمی کار کنم چراکه او اسطوره فوتبال ایران است. پیش از این هم یک بار تا آستانه عقد قرار داد پیش رفته بودم اما مشکلاتی به وجود آمد که این اتفاق نیفتاد.

صادقیان در مورد جدایی از عثمانلی اسپور ترکیه و بازگشت به لیگ برتر ایران گفت: در آنجا شرایط خیلی خوبی داشتم اما تمام تیم های ترکیه ای دچار مشکل مالی شده اند.

دروازه بان تیم ما سال گذشته از تیم شکایت کرد. خود من هم پول زیادی را طلبکار شدم بنابراین در نهایت تصمیم گرفتم به ایران برگردم.

لژیونر سابق فوتبال ایران در ادامه گفت: علی کریمی با من تماس گرفت و گفت می خواهم به ایران بیایی و برای ما بازی کنی. وقتی او زنگ زد یک لحظه هم فکر نکردم و به سرعت وسایلم را جمع کردم و به ایران آمدم.

سپیدرود قطعا با هوادارانی که دارد می تواند بهترین نتایج را بگیرد.

صادقیان در پایان گفت: علی کریمی احتیاجی به تعریف من ندارد. خیلی خوشحالم شاگرد او شدم. پیش از این دو بارشاگرد علی دایی بودم و این بار شاگرد علی کریمی شدم.

جزو افتخارتم است که در دوران فوتبالم شاگرد اسطوره های فوتبال ایران بودم. امیدوارم بتوانیم سپیدرود را با کمک کریمی و هوادرانش به جایگاه اصلی آن برسانیم.

بیشتر بخوانید:

ستاره پرسروصدا در سپیدرود چه خواهد کرد؟

برای پیام صادقیان؛ پیرمرد ۲۷ ساله!

تلاش های علی کریمی برای بازسازی پیام صادقیان