محمد لطفی در بوشهر و میعاد در ذوب آهن؟

محمد لطفی مهاجم سابق سپیدرود به تیم شاهین شهرداری بوشهر پیوست و میعاد یزدانی دیگر مهاجم پیشین این تیم در آستانه پیوستن به ذوب آهن است.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن نیم فصل اول سپیدرود رشت با عقد قراردادی به تیم شاهین شهرداری بوشهر پیوست.

محمد لطفی، بازیکن سه ساله گذشته تیم سپیدرود رشت با عقد قراردادی رسمی به تیم دسته اولی شاهین شهرداری بوشهر پیوست و برای نیم فصل دوم در این تیم فعالیت خواهد داشت.

لطفی به عنوان بازیکن امید از لیگ دسته اول توسط علی نظرمحمدی به تیم بزرگسالان سپیدرود دعوت شد و همراه این تیم به لیگ برتر صعود کرد و سال گذشته نیز همراه سپیدرود در لیگ برتر به میدان رفت.

بیشتر بخوانید:

میعاد یزدانی: سپیدرود به هیچ تیمی باج نمی‌دهد

علی کریمی در بن بست بازیکن!

بازگشت به خانه: میعاد چیچاریتو در ارتش سرخ

همکاری دوباره منصوریان و ستاره سرخپوش؟

بعد از قطع همکاری ذوب آهن اصفهان با امید نمازی و شروع همکاری با علی رضا منصوریان شایعات نقل و انتقالاتی پیرامون این تیم کم نبوده است. این بار اما نامی متفاوت مطرح شده که کمی تعجب برانگیز بوده، خرید میعاد یزدانی.

میعاد یزدانی بازیکن فعلی بادران تهران که سابقه حضور در  استقلال تهران و سپیدرود رشت را دارد مهاجمی که توسط منصوریان به استقلال دعوت شد اما شرایط به گونه ای پیش رفت که فرصت حضور در ترکیب استقلال را نداشت.

یک منبع آگاه خبر داده که مدیران باشگاه بادران به این بازیکن گفته اند هر پیشنهادی که ارائه شود رضایتنامه او صادر نمی شود چون به او نیاز دارند.

حمید ملکی دیگر بازیکنی که از سال گذشته در سپیدرود حضور داشت از اوایل فصل به ذوب آهن پیوسته است.