تزلزل نیمکت؛ راز نابودی تیم های کرانه کاسپین

تیم فوتبال نساجی مازندران یکی از متزلزل ترین نیمکت های تیم‌های لیگ برتری را در اختیار دارد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم های شمالی فوتبال کشورمان بیش از هر زمان دیگری برای حفظ جایگاه خود نسبت به سایر باشگاه های لیگ برتری تلاش می کنند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اما این روزها شاهد آن هستیم که تیمی همانند نساجی مازندران راه و رسم دیگر تیم‌های شمالی را در پیش گرفته و شرایطی مانند وضعیت گذشته تیم سپیدرود رشت را دنبال می کند و ممکن است در پایان هجدهمین دوره لیگ برتر به سرنوشت ملوان انزلی دچار شوند.

تیم فوتبال نساجی مازندران در حال حاضر سرمربی مشخصی ندارد. این تیم با هدایت نکونام توانسته بود خود را از منجلاب انتهای جدول جدا کند، اما در روز‌های اخیر شرایط مشخصی ندارد و شنیده می شود قرار است سکان هدایت این تیم لیگ برتری به یکی از مربیان خانه نشین واگذار شود.

بیشتر بخوانید:

بحران در نساجی: موج استعفا

نساجی مازندران دو – سپیدرود رشت دو: معاهده صلح شمال

هشت کار قرمز برای مربیان لیگ برتری؛ بفرمایید شوک!

تیم فوتبال نساجی مازندران در حال حاضر با ۱۶ امتیاز در رده دهم جدول لیگ برتر ایران قرار دارد و متزلزل شدن نیکمت این تیم می تواند ببر‌های مازندرانی را در آستانه سقوط به انتهای جدول قرار دهد.

شنیده می‌شود حامد لک که قصد داشت شاگرد نکونام شود هدف خود را حضور در تیمی دیگر گذاشته است.

با این وضعیت دیگر نباید از بازیکنان نساجی انتظار داشت به حضور در بالای جدول لیگ برتر فکر کنند مگر اینکه اتفاق خوبی رُخ دهد و شرایط این تیم شمالی تغییر کند.

راز نابودی تیم‌های خزری فاش شد