حواشی سپیدرود – پیکان: سپیدرودی ها با ماشین شخصی راهی هتل شدند!

بازیکنان سپیدرود بعد از بازی با اتومبیل های شخصی راهی محل اسکان خود شدند تا ادامه اردوی تهران را پشت سر بگذارند.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسابقه دوستانه تیم های سپیدرود رشت با پیکان تهران اتفاقات حاشیه ای بسیاری داشت که در زیر برخی از آنها رو مرور می کنیم:

به گزارش سایت سپیدرود، معاون اقتصادی سابق پرسپولیس به همراه مدیرعامل باشگاه پیکان از تماشاگران دیدار امروز پیکان و سپیدرود رشت بودند.

* محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان و اصغر آب‌خضر رئیس هیأت مدیره باشگاه پیکان به همراه مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت در جایگاه ویژه حاضر شده و به تماشای بازی پرداختند.

* محمد علی ترکاشوند معاون سابق باشگاه پرسپولیس با حضور در جایگاه ویژه این بازی را تماشا می‌کند و شیعی مدیرعامل پیکان نیز دیگر تماشاگر این بازی است.

* نکته حائز اهمیت شیوه بازی بازیکنان سپیدرود بود که حتی موفق نشدند یک ضربه در چارچوب حریف داشته باشند و در مقابل پیکان موقعیت‌های زیادی داشت.

* پیش از شروع بازی علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود به دیدار حسین فرکی سرمربی تیم پیکان رفت و با خوش و بش گرمی داشت.

* برخی از بازیکنان تیم پیکان با علی کریمی سرمربی تیم سپیدرود خوش و بش کردند.

* در استخری که در کنار زمین مجموعه ایران خودرو وجود دارد یک خانم میانسال جان خود را از دست داد و مسئولان اورژانس پیکر این خانم فوت شده را از این استخر به بیرون منتقل کردند.

* پورمحمد بازیکن سپیدرود در نیمه اول از بازی اخراج شد اما بنا به درخواست مربیان تیم پیکان این بازیکن از زمین بیرون نرفت و به ادامه بازی پرداخت.

* امین منصوریان، بازیکن سابق پدیده که با سپیدرود به توافق دست یافته در این دیدار حضور داشت و بعد از بازی برای عقد قرارداد با سرخپوشان رشتی راهی هتل شد.

* حسین ابراهیمی که دچار مصدومیت شده، در این بازی برای تیم سپیدرود به میدان نرفت و بعد از آن برای پیگیری مراحل درمانی خود راهی رشت شد.

* بازیکنان سپیدرود بعد از بازی با اتومبیل های شخصی راهی محل اسکان خود شدند تا ادامه اردوی تهران را پشت سر بگذارند.

بیشتر بخوانید:

یک شکست پرگل دیگر، این بار دوستانه: پیروزی سه بر صفر پیکان برابر سپیدرود!

پیکان حریف سپیدرود در بازی دوستانه

دیدار کریمی و کرانچار در هتل آکادمی + عکس

* در اواخر نیمه اول رضا نورمحمدی مدافع تیم پیکان با داور بازی جروبحث شدیدی کرد و یک کارت زرد از داور گرفت.

علی رضا نورمحمدی مدافع تیم سپیدرود چند بار به کمک داور معترض شد و به نظر می رسید بخشی از اعتراض های او نیز درست بودند چرا که کمک داور در چند صحنه آفسایدهای اشتباهی را اعلام کرد و او با توجه به این موضوع به کنایه رو به کمک داور گفت که ویتامین E مصرف کند و همین موضوع سبب شد تا داور با کارت زرد مدافع سابق پرسپولیس را جریمه کند و در ادامه درگیری لفظی بین آنها شکل گرفت که با تهدید به اخراج این بازیکن ماجرا خاتمه یافت.