باشگاه سپیدرود مجوز ثبت قراردادهایش را می‌گیرد؟

باشگاه سپیدرود با وجود پرداخت بخش زیادی از بدهی‌ها خود همچنان شاکیانی دارد که مشکلاتی را برای ثبت قراردادهای این باشگاه ایجاد کرده است.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – باشگاه سپیدرود برای ثبت قرارداد‌های خود به مشکل خورده است. شنیده می شود محمد رستمی که مبلغ قراردادش در لیگ یک ۱۳۰ میلیون تومان است حدود ۴۰ میلیون تومان از طلبش باقی مانده و نه با تن زاده برای کسر این طلب ۴۰ میلیون تومانی توافق کرده و نه با علی کریمی.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، به نظر می رسد وی با شکایت از باشگاه سپیدرود با احتساب این طلب و حدود ۳۰ میلیون تومان پاداش صعود و هزینه های شکایت و وکیل، رای را به نفع خود کرده که بر اساس آن باشگاه سپیدرود به پرداخت ۹۰ میلیون تومان به این بازیکن محکوم شده است.

ظاهرا رستمی تنها شاکی سپیدرود نیست و افراد دیگری مثل احسان عبدی بابت طلب لیگ یک خود و حامد طباطبایی بابت سه، چهار هفته همکاری با تیم خداداد هم به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده اند‌ و حتی شنیده می شود رای به نفع خود گرفته اند.

البته سپیدرود طلبکاران دیگری هم دارد که کمی مهربان تر‌ هستند و بر مبنای قول اداره کل ورزش و جوانان و میرشهاب مومنی منتظر کمک دو میلیاردی به سپیدرود هستند و به همین دلیل تا الان شکایتی نکرده اند.

البته بعید نیست این افراد هم اگر از دریافت پول ناامید شوند به لیست شاکیان سپیدرود اصافه شوند.

در همین خصوص بد نیست بدانید در قرارداد منعقد شده علی کریمی با اداره کل ورزش و جوانان گیلان آمده است که ۴ میلیارد از بدهی های پیشین راعلی  کریمی و دوستانش و ۲ میلیارد تومان را هم اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان پرداخت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

تغییر مالکیت با امید‌ها و ناامیدی های تازه: این بار به سپیدرود رحم کنید!

سپیدرود مجوز ثبت قرارداد ندارد!

آیا سپیدرود رشت اجازه ثبت قرارداد ندارد؟

کریمی با پرداخت چک و به صورت بلند مدت موفق شد مبلغ ۴ میلیارد را با حدود یک سوم پرداختی تسویه کند.

البته مشکل اینجا است که بسیاری از طلبکارانی که باقی مانده اند دارای قرارداد فدراسیونی هستند و پس از چندین بار تماس و شنیدن پاسخ منفی از او با ناامید شدن از تسویه حساب، راه کمیته انضباطی و تعیین وضعیت را در پیش گرفتند.

این در حالی است که پرداخت بخشی از بدهی ها بر عهده اداره ورزش و هیئت فوتبال استان گیلان است اما دود آن به هر شکل به چشم باشگاه سپیدرود خواهد رفت.