نظرمحمدی: دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را دارند / عدم انگیزه کافی بازیکنان مقابل عراق

در مرحله حذفی باید بازی به بازی جلو برویم و هیچ حریفی را دست‌کم نگیریم، فوتبال بازی لحظه هاست و هر اتفاقی ممکن است در مستطیل سبز رخ دهد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – پیشکسوت فوتبال کشورمان با بیان اینکه بازیکنان تیم ملی کشورمان از انگیزه کافی مقابل عراق برخوردار نبودند گفت: دیدارهای مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا حکم بازی های تدارکاتی را دارند و بازی های دشوار تیم ملی از مرحله حذفی آغاز می شود.

به گزارش سایت سپیدرود، علی نظرمحمدی در گفت و گو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به تساوی تیم ملی مقابل عراق اظهار کرد: تیم ملی به دلیل چند تغییر در ترکیب اصلی خود از هماهنگی لازم به دور بود و از هارمونی لازم به دور بود.

وی با اذعان به اینکه بازیکنان تیم ملی از انگیزه کافی برای پیروزی مقابل عراق برخوردار نبودند بیان کرد: تیم ملی برای صعود به‌عنوان تیم نخست تنها به یک تساوی نیاز داشت و به همین دلیل نتیجه این دیدار برای ملی پوشان کشورمان چندان حائز اهمیت نبود.

سرمربی اسبق سپیدرود رشت با بیان اینکه تیم ملی به خواسته خود مقابل عراق دست یافت گفت: تفکر کیروش صعود به مرحله حذفی بدون کمترین تلفات بود و خوشبختانه بازیکنی در این دیدار مصدوم نشد.

نظرمحمدی با اشاره به اینکه دیدارهای مرحله مقدماتی حکم بازی های تدارکاتی را داشتند افزود: بازی های سخت تیم ملی در جام ملت های آسیا از مرحله حذفی آغاز می شود و با توجه به اینکه با یکی از تیم های سوم مسابقه خواهیم داد، به صعود امیدوار هستیم.

بیشتر بخوانید:

نظرمحمدی در کلاس مربیگری A آسیا

نظرمحمدی: کمترین نقش را در اولین برد خونه به خونه داشتم

نظرمحمدی: دست برانکو برای حریفان رو شده است

وی با اذعان به اینکه فوتبال قابل پیش‌بینی نیست گفت: در مرحله حذفی باید بازی به بازی جلو برویم و هیچ حریفی را دست‌کم نگیریم، فوتبال بازی لحظه هاست و هر اتفاقی ممکن است در مستطیل سبز رخ دهد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان با اشاره به دوقطبی کیروش و برانکو خاطرنشان کرد: حواشی ایجادشده به سود فوتبال کشورمان نبوده و به تیم ملی لطمه وارد می‌کند، برانکو و کیروش مربیان بزرگی بوده و نباید وارد حاشیه شوند، وظیفه مدیران تیم ملی و پرسپولیس در این قضیه خطیر است و باید به سرمربیان هر دو تیم از سوی تاج و عرب تذکر داده شود.

به گزارش فارس، تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا در گروه D با کسب هفت امتیاز به‌عنوان صدرنشین به مرحله یک‌هشتم پایانی صعود کرد، یکی از تیم‌های فلسطین، لبنان، کره شمالی، ترکمنستان یا عمان رقیب ایران در مرحله یک‌هشتم پایانی خواهند بود.