کعبی: ایراد من فوتبالی نبود

مربی سپیدرود رشت می گوید از وقتی به مربیگری روی آورده، سعی دارد از حواشی دوری کند.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – حسین کعبی، مربی سپیدرود رشت در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، درباره آخرین وضعیت این تیم گفت: ما زودتر از تمام تیم های دیگر لیگ برتر، تمرینات خود را آغاز کردیم.

به گزارش سایت سپیدرود، ما بعد از پایان نیم فصل لیگ برتر، چهار روز به بازیکنان مرخصی دادیم. اردوی خوبی داشتیم و خودمان را برای نیم فصل دوم آماده کردیم. کار سختی در نیم فصل دوم داریم و امیدواریم که بتوانیم در لیگ برتر نتایج خوبی کسب کنیم.

او ادامه داد: وضعیت تیم با بازیکنانی که گرفته ایم خیلی بهتر شد. مربیان قبلی که در تیم بودند، هم تیم را بد بستند و هم بازیکنان بدی را گرفتند. در حال حاضر نظم و انضباط خوبی داریم.

امیدواریم شرایط در نیم فصل دوم به نفع ما باشد. الان امتیازها در جدول بهم نزدیک است و می توانیم در لیگ ماندگار شویم. تیم‌های دیگر لیگ، بازیکنان خوب و اسم رسم داری گرفته‌اند و کار برای ما در نیم‌فصل دوم سخت خواهد بود. من مطمئنم سپیدرود در لیگ برتر می‌ماند.

او در مورد رای هیات منصفه و مجرم شناخته شدنش در دادگاه هیات منصفه گفت: این مسائل از موقعی که فوتبال را شروع  کرده ام، برای من بوده است. من به این مسائل توجهی نمی‌کنم.

بیشتر بخوانید:

کعبی: شاگردان کی‌روش با قهرمانی از امارات برمی‌گردند

کعبی حرف های قبلی خود را تکرار کرد

کعبی: در حال مذاکره هستیم و فعلاً هیچ بازیکنی جذب نکرده ایم

ایراد حسین کعبی فوتبالی نبود. ایراد حسین کعبی به خاطر دلال هایی بود که در فوتبال هستند. من به فوتبال بازگشتم و با تیمی که قلباً دوستش دارم از لیگ یک به لیگ برتر آمدم.

هر چقدر هم قرار است برای من حاشیه‌ درست شود، برای من مهم نیست و به این چیزها توجهی نمی کنم. من بعد از خداحافظی ام از فوتبال، به عنوان دستیار آقای کریمی در سپیدرود فعالیت می‌کنم و باید از این حواشی دوری کنم.

کعبی درباره تیم ملی ایران و شرایطش در جام ملت‌های آسیا گفت: تیمی که ما در اختیار داریم، آرزوی هر مربی است تا سرمربی آن تیم باشد. چون نیمکت ذخیره‌های ما با فیکس‌هایمان یکی هستند.

ما بازیکنان خوبی داریم و امسال از آن سال‌هایی است که تیم ملی باید قهرمان آسیا شود. توقع مردم هم از تیم ملی بالا رفته است و رقبای ایران در این رقابت ها در حد تیم ملی نیستند و شرایط طوری است که باید در جام ملت های آسیا مقام قهرمانی را بدست آوریم.

البته نباید تیم های حریف را هم دست کم بگیریم و امیدوارم که اتفاق های خوبی برای تیم ملی رخ دهد.