روزگار بد نساجی؛ تحریم تمرین!

در حالی که تیم فوتبال نساجی حدود دو هفته دیگر باید در دیداری حساس در اصفهان میهمان ذوب آهن باشد اما مشکلات این باشگاه به قوت خود باقی است.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – انتخاب مجید جلالی به عنوان سرمربی نساجی این امید را در میان هواداران تیم شمالی ایجاد کرد که مشکلات به حداقل برسد اما ظاهرا اتفاقات یکی دو روز اخیر، جلالی و همکارانش را نیز به شدت ناراحت کرده.

تمرینات نساجی درغیاب نفرات اصلی برگزار می شود و حدود شش بازیکن کلیدی در تمرینات حاضر نشده اند و تلاش های باشگاه برای نیز برای پیدا کردن آنها بی نتیجه مانده.

نفراتی چون، عاشوری، آبشک، سینک، شجاعی، گولسیانی و …حاضر به شرکت در تمرینات نساجی نیستند و علت این غیبت آنها نیز اعتراض به عدم دریافت حق و حقوق شان است.

از سوی دیگر در تمرین امروز بعضی از بازیکنان اعلام کردند که شاید دیگر در تمرینات حاضر نشوند. نکته عجیب دیگری که برخی بازیکنان نساجی به آن اشاره کرده و به شدت معترض هستند ادعای آنها مبنی بر دستکاری شدن قراردادهایشان است.

این بازیکنان اعتراض دارند که چرا باشگاه نسخه ای از قرارداد را به آنها نداده و بعدا در قراردادشان دست برده اند.

بیشتر بخوانید:

بحران در نساجی؛ شش بازیکن دیگر می روند؟

بحران در نساجی: موج استعفا / بازیکنان هم رضایت نامه می خواهند

جدایی آبشک از نساجی؛ مقصد!؟

عقب افتادن حقوق دیگر اعضای تیم از مسئولان تدارکات تا ماساژور مزید بر علت شده تا جو عجیبی بر این تیم حاکم شود و در این میان فرهاد صنیعی فر مالک باشگاه نیز در کشور امارات بسر می برد.

علی امیری مدیرعامل مستعفی که اخیرا بار دیگر خبر بازگشت او مطرح شده بود عملا کار خاصی را انجام نمی دهد وخود را هیچ کاره می داند تا نساجی در بلاتکلیفی کامل و بحران به سر ببرد.

نکته دیگر اینکه باشگاه هنوز نتوانسته بازیکنان مورد نظر کادر فنی را جذب کند و شاید هم این اتفاق رخ ندهد زیرا بازیکنان مذکور با باشگاههای دیگر وارد مذاکره شده و به توافقاتی نیز رسیده اند.

با توجه به این اخبار و اتفاقات، آینده ای روشنی مقابل تیم محبوب و پر طرفدار مازندران ترسیم نشده است و باید دید مجید جلالی با توجه به این اتفاقات حاضر به ادامه کار خواهد بود؟