تپش دوباره فوتبال در رشت با شروع لیگ برتر و جام حذفی / پرداخت درصدی از قرارداد سپیدرودی ها

با اعلام رسمی برنامه بازی های سپیدرود در لیگ برتر و تعویق دیدار داماش در جام حذفی، انتظارها برای فوتبال دوستان رشتی به پایان رسید.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با تصمیم مالک باشگاه سپیدرود درصدی از قرارداد بازیکنان پرداخت شد تا این باشگاه جزو خوش قول ترین های لیگ هجدهم باشد.

به گزارش سایت سپیدرود خبرگزاری فارس از رشت، برنامه بازی های سپیدرود در لیگ برتر فوتبال کشورمان در حالی از سوی سازمان لیگ اعلام‌شده که سرخ های شهر باران و داماش گیلان در بهمن ماه در مسابقات جام حذفی به ترتیب مقابل پرسپولیس و سایپا صف آرایی می‌کنند.

اعلام برنامه بازی های سپیدرود تا پایان فصل هجدهم لیگ برتر

سپیدرود رشت دور برگشت لیگ را با میزبانی از سایپا در ورزشگاه سردار جنگل رشت آغاز می کند، این تیم در هشت دیدار از ۱۵ دیدار دور برگشت هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر جام خلیج فارس میزبان است.

سرخ های شهرباران با میزبانی از پرسپولیس در دیدار هفته بیست و دوم به استقبال سال نو می روند، این در حالی است که شاگردان علی کریمی یازدهم بهمن‌ماه در جام حذفی نیز میزبان پرسپولیس در ورزشگاه سردار جنگل خواهند بود.

سپیدرود رشت در هفت دیدار از دور برگشت هجدهمین دوره جام خلیج فارس میهمان بوده و لیگ را با میهمانی مقابل استقلال تهران در ورزشگاه آزادی تهران در هفته سی ام اردیبهشت ماه به پایان می رساند.

سپیدرودی ها جزو پولدارهای لیگ برتر شدند!

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه،  از هفته پنجم لیگ برتر علی کریمی با جمعی از دوستانش پس از توافق با اداره ورزش و جوانان استان گیلان مالکیت باشگاه سپیدرود را بر عهده گرفتند.

آن ها از همان ابتدا به مدت سه ماه نزدیک به ۴ میلیارد تومان بدهی پیشین به بازیکنان و مربیان را پرداخت کردند تا اینگونه سرخ های گیلانی از خطرات گوناگون در امان بمانند.

در این میان علی کریمی همراه با مدیرعامل باشگاه به وضعیت آشفته باشگاه هم سامان بخشیدند و ضمن فراهم کردن امکانات مختلف، طبق برنامه ای که داشتند درصدی از قرارداد بازیکنان را هم پرداخت کردند.

حالا خبر می رسد که با تصمیم کریمی چک هایی به بازیکنان و عوامل باشگاه داده شد که ظهر روز گذشته همگی آن ها نقد شده است تا به این واسطه دریافتی بازیکنان به ۴۵ درصد برسد.

درست در زمانی که اکثر تیم‌های بزرگ لیگ برتری با مشکلات مالی مواجه هستند و هر روز اخباری در خصوص اعتصاب بازیکنان به گوش می‌رسد، سپیدرودی ها با اتکا به بخش خصوصی و با توجه به برنامه ریزی درست کریمی، دریافتی بازیکنان را به حد معقولی تا نیم فصل رسانده و این می تواند خبر خوشی برای فوتبال استان گیلان باشد.

بیشتر بخوانید:

بازی دوستانه با چوکا و شایعه حضور مسلمان در رشت

حضور مهاجم خارجی در سپیدرود منتفی شد

سیدی: باشگاه سپیدرود به حالت عادی خود بازگشته است