فرزاد حاتمی سرخ پوش شد / عزتی کرامتی جدا شد

مهاجم نیم فصل نخست گل ریحان البرز به تیم سپیدرود رشت پیوست.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – فرزاد حاتمی بازیکن سابق تیم های راه آهن، سپاهان، صبا، فولاد، ملوان، مس کرمان، تراکتورسازی تبریز، استقلال و پرسپولیس تهران با عقد قراردادی رسمی به تیم سپیدرود رشت پیوست و به جمع شاگردان علی کریمی ملحق شد.

این مهاجم ۳۳ ساله در نیم فصل اول در ریحان البرز و لیگ دسته اول فعالیت داشت که پس از جدایی فراز کمالوند از این تیم و عهده دار شدن هدایت تیم البرزی ها توسط مجتبی حسینی از جمع زردپوشان البرزی جدا شد.

درباره این مهاجم بلند قامت گفته می شد که پیشنهادی از کشور عراق دریافت کرده و به یک تیم از این کشور می رود اما حاتمی خودش گفته بود که می خواهد در ایران بازی کند و به عراق نمی رود. حالا نیز او با سپیدرود به توافق رسیده است.

بیشتر بخوانید:

طاهرخانی در سپیدرود: اگر بیشتر بازی کنم، بهتر خودم را نشان می‌دهم

بازی دوستانه با چوکا و شایعه حضور مسلمان در رشت

حضور مهاجم خارجی در سپیدرود منتفی شد

فرزاد حاتمی در تمرینات سپیدرود

یک افریقایی در تمرینات سپیدرود

عباس کومیسوکو هافبک ساحل عاجی با ۲۰ سال سن در آستانه عقد قرارداد با باشگاه سپیدرود رشت قرار دارد، وی سابقه بازی در تیم ملی زیر ۲۱ سال ساحل عاج را داشته و در لیگ برتر سنگال توپ زده است.

همچنین علی عزت کرامتی به صورت رسمی از جمع سپیدرودی ها جدا شد.

گفته می شود عزتی کرامت که بازی های قابل قبولی در ترکیب سپیدرود از خود نشان داده است پس از عدم پذیرش کم کردن مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت مالی قرارداد، از سوی کریمی در لیست خروجی قرار گرفته است.

عباس کومیسوکو هافبک ساحل‌عاجی