اینستا بازی شایان و طاهرخانی

حمید طاهرخانی و شایان مصلح برای هواداران پرسپولیس و سپیدرود در اینستاگرام پیام فرستادند.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در طول دو فصل گذشته برانکو ایوانکوویچ با اعتماد به جوانان تیمش چندین پدیده را به فوتبال ایران معرفی کرد.

یکی از این پدیده ها حمیدرضا طاهرخانی هافبک جوان و محبوب مرد کروات سرخ پوشان تهرانی بود. با بازشدن پنجره ی نقل و انتقالاتی پرسپولیس و پایان محرومیت این تیم، برانکو بازیکنان جدیدی را جذب کرد و به همین خاطر چند بازیکن را قرضی و یا دائم به دیگر باشگاه های لیگ برتری واگذار کرد.

حال به همین دلیل طاهرخانی برای کسب تجربه ی بیشتر به صورت قرض و در نیم فصل دوم لیگ برتر ایران به باشگاه سپیدرود رشت واگذار شده است.

این ملی‌پوش امید کشورمان با انتشار پیامی در اینستاگرام نسبت به جدایی از پرسپولیس و حضور در سپیدرود واکنش نشان داده است و جدایی از پرسپولیس را موقتی و شاگردی علی کریمی را افتخار دانسته است.

حمید طاهرخانی بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پیامی در اینستاگرام برای هواداران پرسپولیس و سپیدرود نوشت:

سلام بر هواداران دو باشگاه ریشه دار پرسپولیس و سپیدرود.

حضورم در جمع پرسپولیسی ها همواره باعث افتخار بوده و هست. امروز که بر حسب شرایط حرفه ای، باید به صورت موقت از این تیم جدا شوم از لطف همه مربیان و اعضای باشگاه و هواداران تشکر و قدردانی می کنم.

از امروز سرباز سپیدرود هستم تا در کنار اسطوره بی تکرار فوتبال ایران و آسیا علی آقای کریمی بتوانم برای این تیم پر هوادار و مردمی موثر باشم.

تمام تلاشم این است که درس های حرفه ای و اخلاقی که در مکتب پرسپولیس آموخته ام را به اجرا درآورده و با جان و دل برای تیم محبوب گیلان بجنگم.

بی تردید حمایت هواداران عزیز باعث موفقیت این تیم خواهد شد ❤️🙏

طاهرخانی

شایان مصلح برای طاهرخانی در تیم سپیدرود آرزوی موفقیت کرد

شایان مصلح با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود برای حمید طاهر خوانی آرزوی موفقیت کرد.

شایان مصلح مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود برای حمید طاهر خانی آرزوی موفقیت کرد. تصویری از استوری مصلح را در ادامه مشاهده می کنید.

شایان «علی» مصلح تکلیمی (زادهٔ ۴ تیر ۱۳۷۲ در رودبار) بازیکن فوتبال چپ پا است که در پست مدافع چپ و مدافع میانی برای پرسپولیس در لیگ برتر بازی می‌کند، وی در سال ۱۳۹۶ به همراه تیم سپیدرود رشت در مسابقات لیگ آزادگان به مقام نایب قهرمانی رسید و به لیگ برتر صعود کرد.

شایان مصلح