طاهرخانی: بعد از مشورت با برانکو تصمیم به جدایی گرفتم

هافبک ریزنقش سابق پرسپولیس گفت: همیشه عاشق علی کریمی بودم و خیلی خوشحالم می‌توانم با او کار کنم.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – حمید طاهرخانی، هافبک تیم امید که چند سالی در پرسپولیس حضور داشت، در نقل و انتقالات نیم فصل به صورت قرضی و با قراردادی ۶ ماهه راهی سپیدرود رشت شد تا نیم فصل دوم زیر نظر علی کریمی بازی کند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، نکته جالب اینکه اولین دیدار طاهرخانی مقابل تیم نیم فصل اول خود در جام حذفی روز یازدهم بهمن ماه برگزار خواهد شد.

به همین بهانه گفت و گویی با این هافبک ریزنقش انجام دادیم که در ادامه می خوانید.

* چه شد که از پرسپولیس جدا شدی؟

خب من نیاز داشتم بیشتر بازی کنم به همین دلیل بعد از مشورت با برانکو تصمیم گرفتم از پرسپولیس جدا شوم و جایی بروم که بتوانم خودم را نشان دهم.

* حضور علی کریمی در سپیدرود چقدر در انتخابت تأثیر داشت؟

قطعاً مؤثر بود. من همیشه عاشق علی کریمی بودم و خیلی خوشحالم می توانم با او کار کنم. شاگردی کریمی برای من باعث افتخار است. امیدوارم بتوانم به سپیدرود کمک کنم.

* سپیدرود در نیم فصل نخست نتایج خوبی نگرفته است.

بله، این تیم مشکلاتی داشت که نتوانست آنطور که باید و شاید نتایج درخور شأن هواداران رشتی را بگیرد، ولی با درایت کادر فنی و تلاش بچه ها سعی می کنیم علاوه بر ارائه بازی های خوب، نتایج ایده‌آلی هم بگیریم و در جدول رده بندی بالاتر بیاییم.

* در اولین دیدار با پیراهن سپیدرود باید مقابل پرسپولیس به میدان بروی.

رویارویی با پرسپولیس حس عجیبی دارد. روز‌های خوبی در این تیم داشتم و خودم را همیشه مدیون پرسپولیس و هوادارانش می دانم، ولی در حال حاضر بازیکن سپیدرود هستم و باید برای موفقیت این تیم تلاش کنم.

* اردوی تیم ملی در قطر چطور بود؟

فوق العاده بود. امکانات بسیار خوبی در قطر مهیا بود و تمرینات مناسبی انجام دادیم. همچنین ۳ دیدار دوستانه برگزار کردیم که محک خوبی برای تیم امید به حساب می آمد.

امیدوارم در زمان باقی مانده تا بازی های مقدماتی المپیک به آمادگی کامل برسیم و بتوانیم بعد از سال ها به المپیک ۲۰۲۰ توکیو صعود کنیم.

* چه شد مقابل تاجیکستان شکست خوردید؟

دلیل باخت ما فقط بدشانسی بود. باید ۱۰ گل به این تیم می‌زدیم و به راحتی شکست شان می دادیم، ولی فوتبال است و اتفاق های غیر قابل پیش بینی اش. ولی خدا را شکر با ۲ برد خوب مقابل کویت و قطر توانستیم قهرمان تورنمنت دوحه شویم.