مومنی: پولی نیامده که بدهی ها را پرداخت کنیم

نایب رئیس هیئت فوتبال گیلان گفت: قرار بود کمک‌هایی به سپیدرود شود، ولی تاکنون کمکی نشده که ما بتوانیم بدهی ها پرداخت کنیم.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در زمانی که علی کریمی به سپیدرود رفت مقرر شد هیئت فوتبال و اداره کل ورزش گیلان ۲ میلیارد از ۶ میلیارد تومان بدهی این باشگاه را پرداخت کنند و کریمی هم با این شرط باشگاه را خرید ولی با گذشت مدت زیادی این ۲ میلیارد هنوز پرداخت نشده است.

به گزارش سایت سپیدرود میرشهاب مومنی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در این مورد اظهارداشت: هنوز کمکی دریافت نکردیم که بخواهیم بدهی را پرداخت کنیم. قرار بود کمک هایی به ما شود که بدهی ها را بپردازیم ولی تا الان خبری نبوده است.

وی در پاسخ به این سوال که بدهی مربوطه مشکلی در نقل و انتقالات سپیدرود ایجاد می‌کند یا خیر گفت: فعلا که پنجره نقل وانتقالات برای سپیدرود باز است.

کریمی مبلغ قابل توجهی را پرداخت کرده و امیدوارم با کمک هایی که به این باشگاه می شود ما هم باقی را پرداخت کنیم.

مالک سابق باشگاه سپیدرود در مورد ثبت قرارداد‌های بازیکنان جدید این تیم هم خاطرنشان کرد: فعلا ما چیزی ثبت نکردیم ولی این دلیلی برای مشکل ثبت قراردادهای ما نیست.

سپیدرود کمترین بدهی‌ را در بین تیم های لیگ برتری دارد. فدراسیون هم وقتی می بیند گروه و اشخاصی برای تیمی تلاش می کنند، حمایت می کند.

اینطور نیست که فدراسیون شمشیر را از رو ببند. بالاخره موضوع را رصد می‌کنند و تلاش‌ها را می بینند. امیدوارم سپیدرود بتواند بازیکنان خود را جذب کند و در لیگ برتر بماند.