روز متفاوت مصلح مقابل هواداران سپیدرود + عکس

مصلح فصل قبل در قامت بازیکن ذخیره به رشت برگشت و دقایقی کوتاه مقابل سپیدرود بازی کرد اما امسال با شرایط متفاوتی مقابل تیم سابقش بازی خواهد کرد.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – شایان مصلح در لیگ دسته اول یکی از مهره های قابل اتکای سپیدرود بود و به جهت همین درخشش به پرسپولیس پیوست.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایران ورزشی، این بازیکن به شکل تراژیکی از هوادران تیم سابقش جدا شد و به پرسپولیس پیوست که عکس ها و ویدئوهای مربوط به خداحافظی اش با هواداران سپیدرود بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت.

مصلح فصل قبل در قامت بازیکن ذخیره و نیمکت نشین به رشت برگشت و تنها در دقیقه ۹۰ فرصت این را پیدا کرد که به جای مسلمان وارد ترکیب شود و دقایقی کوتاه مقابل سپیدرود بازی کند اما امسال با شرایط متفاوتی مقابل تیم سابقش بازی خواهد کرد.

او حالا هم نسبت به سال گذشته پخته‌تر و کامل‌تری است و هم در ترکیب پرسپولیس موقعیت بهتری دارد چرا که بعد از مصدومیت محمد انصاری تبدیل به مدافع چپ فیکس این تیم شده و برعکس بازی سال قبل، به عنوان بازیکن اصلی مقابل سپیدرود و هوادارانش به میدان خواهد رفت.

البته احتمال دارد او این بار در پستی تازه و به عنوان هافبک دفاعی مقابل سپیدرود بازی کند که در این صورت توجه به او بیشتر هم خواهد شد.