غایبان سپیدرود مقابل پرسپولیس مشخص شدند

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تیم سپیدرود در حالی در مسابقات جام حذفی مقابل پرسپولیس قرار خواهد گرفت که تعداد زیادی بازیکن مصدوم دارد.

تیم فوتبال سپیدرود رشت در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه در حالی به مصاف پرسپولیس خواهد رفت که چهار بازیکن این تیم به طور قطع به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست خواهند داد و حضور چهار بازیکن دیگر هم در هاله ای از ابهام قرار دارد.

پیام صادقیان، میلاد شیخ سلیمانی، میثم تهی دست و لوکا نوزادزه چهار بازیکن تیم علی کریمی هستند که دیدار مقابل پرسپولیس را به طور قطع به دلیل مصدومیت از دست خواهند داد.

علاوه بر این بازیکنان،‌ حسین ابراهیمی،‌ محمدرضا مهدوی،‌ علی عباسی و حامد محمودی نیز دیگر بازیکنانی هستند که با مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند و حضور آنها در دیدار جام حذفی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

خبر بد برای سپیدرود و کریمی؛ صادقیان مصدوم شد

علی کریمی دو تن از شاگردان خود در آستانه بازی با پرسپولیس از دست داد.

علی کریمی سرمربی سپیدرود به فکر احیای وضعیت سپیدرود در لیگ برتر و کسب بهترین نتیجه ممکن در جام حذفی است. برای جادوگر چه موقعیتی بهتر از بازی پرسپولیس؟

اما در آستانه بازی حساس سپیدرود – پرسپولیس در جام حذفی خبر رسیده میلاد شیخ سلیمانی و پیام صادقیان دو بازیکن به دلیل مصدومیت این بازی را از دست دادند.

دلیل جدایی حاتمی از سپیدرود چه بود؟

فرزاد حاتمی به دلیل عدم توافق مالی از تیم سپیدرود رشت جدا شد.

فرزاد حاتمی،‌ مهاجم پیشین تیم‌های استقلال و پرسپولیس امروز (سه شنبه) با عقد قراردادی به طور رسمی به تیم پارس جنوبی جم پیوست.

این اتفاق در حالی رخ داد که در چند روز گذشته خبر توافق نهایی این بازیکن با تیم سپیدرود منعکس شده بود و حتی حاتمی چندین جلسه در تمرینات سرخ پوشان رشتی شرکت کرد، اما از قرار معلوم، عدم توافق مالی دلیل جدایی حاتمی از جمع سپیدرودی ها بوده است.

نکته جالب در خصوص عدم توافق حاتمی و باشگاه سپیدرود این است که اختلاف مبلغ پیشنهادی دو طرف بسیار کم بود، ولی علی کریمی پس از مواجه با این اختلاف نظر به کلی قید مهاجم پیشین سرخابی‌ها را زد.