حمایت فوق العاده سپیدرودی ها برای شروعی تازه / داوران به پشت دروازه رسیدند

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودهواداران تیم سپیدرود رشت با حضور پرتعداد در ورزشگاه سردار جنگل رشت، از تیم خود حمایت ویژه ای به عمل آورده اند.

شاگردان علی کریمی در یکی از مهم ترین بازی های فصل خود در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی به مصاف پرسپولیس تهران رفته اند. سپیدرودی ها که میزبان این مسابقه هستند، به بهترین شکل از حق میزبانی خود استفاده کرده و سکوهای ورزشگاه سردار جنگل را به تسلط خود درآورده اند.

تیم سپیدرود رشت که یکی از محبوب ترین تیم های فوتبال ایران به حساب می آید، در نیم فصل اول با مشکلات و حواشی زیادی دست و پنجه نرم کرد و هواداران این تیم به دلایل مختلف آزرده خاطر شدند اما حالا آن ها امیدوارند با علی کریمی، به آرامش قبل بازگردند و بار دیگر بتوانند در لیگ بمانند.

حضور پرتعداد و حمایت فوق العاده آن ها در ورزشگاه سردار جنگل و مقابل تیم پرسپولیس نیز از آشتی دوباره سپیدرودی ها با تیم محبوبشان حکایت دارد. آن ها که سال ها در لیگ یک تیمشان را تشویق کردند و اکنون منتظر فصلی جدید با جادوگر هستند.

پرسپولیس–سپیدرود؛ داوران به پشت دروازه رسیدند

در جریان دیدار امروز تیم های پرسپولیس و سپیدرود برای اولین بار در فوتبال ایران از داوران پشت دروازه استفاده شد.

در حالی که بحث استفاده از var در فوتبال ایران داغ شده است فدراسیون فوتبال تصمیم گرفت تا از دیدار امروز جام حذفی بین تیم های پرسپولیس و سپیدرود از داور پشت دروازه استفاده شود و تا زمانی که تکنولوژی مورد نظر آماده استفاده شود داوران پشت خط در زمین حضور خواهند داشت.

به همین دلیل محمدرضا اکبریان و رضا کرمانشاهی در جریان دیدار امروز پرسپولیس برابر سپیدرود به عنوان اولین داوران پشت دروازه در فوتبال ایران در زمین سردار جنگل حاضر شدند تا به پیام حیدری در  قضاوت این بازی مهم کمک کنند.