خرید جدید سپیدرود از نیجریه می آید: همبازی شجاعی در اسپانیا، یک قدم تا امضا با سپیدرود!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهاجم اهل نیجریه در تمرینات تیم فوتبال سپیدرود رشت شرکت کرده و اگر تست های پزشکی را پشت سر بگذارد قرارداد رسمی را امضا می کند.

این مهاجم سابق و سرشناس تیم های لاس پالماس اسپانیا و هامبورگ آلمان از صبح امروز در تمرین سپیدرود شرکت کرد.

ماکولی کریسانتوس مهاجم ۲۸ ساله نیجریه ای از صبح امروز در تمرین سپیدرود شرکت کرد. این مهاجم ۱۸۳ سانتی در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۴ با مسعود شجاعی در لالیگای دو همبازی بود.

وی سابقه بازی در تیم های کارلسروهه، هامبورگ آلمان ، سیواس اسپور ترکیه و آ ا ک آتن یونان را دارد و آخرین تیم وی HJk فنلاند بوده که همراه با این تیم به مقام قهرمانی لیگ فنلاند رسیده است.کریسانتوس سابقه بازی در تیمهای زیر ۱۷ و ۲۰ ساله های نیجریه را نیز دارد.

این مهاجم نیجریه‌ای در صورتی که تست های پزشکی را با موفقیت بگذراند سومین بازیکن خارجی سپیدرود بعد از لوکا نوزادزه و رومان چاچوا است.

کریسانتوس هم‌چنین مدتی قبل در آستانه پیوستن به استقلال تهران قرار داشت که این انتقال رخ نداد و حالا او نیم فصل دوم را با پیراهن سرخ تیم رشتی پشت سر می‌گذارد تا مشکل گلزنی در سپیدرود را به خوبی حل کند.

او سابقه بازی در تیم ملی زیر ۱۷ سال نیجریه را دارد و در هفت دیدار برای این تیم توانسته ۷ گل به ثمر برساند.

اگر این بازیکن امروز قرارداد خود را با سپیدرود نهایی کند پس از لوکا نوزادزه و ماچوآ به سومین خرید خارجی این تیم در نیم فصل تبدیل خواهد شد.

سایت ترانسفرمارکت قیمت این بازیکن را ۱۳۵ هزار پوند اعلام کرده است.