نقش جادوگر در روز بی حاشیه سیدجلال در رشت / بازگشت قربانزاده به سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودسیدجلال حسینی برخلاف بازی‌های قبلی روز کم حاشیه‌تری در رشت پشت سر گذاشت و کمتر مورد هجمه و … هواداران سپیدرودی قرار گرفت.

ماجراهای می‌توان گفت بی‌اساس بین رشت و انزلی که طی سال‌های اخیر باعث حواشی و درگیری بزرگی بین هواداران دو طیف شده، بارها بازیکنان با اصالت این دو شهر را با حاشیه مواجه کرده و آنها در دیدارهایی که مقابل این هواداران برگزار کرده‌اند، بازی سختی را نه در زمین که روی سکوها پشت سر گذاشته اند.

یکی از بازیکنانی که همواره طی سالیان اخیر قربانی این اتفاقات شده، سیدجلال حسینی، کاپیتان باتجربه پرسپولیس و سابق تیم ملی است. مدافع پرسپولیس اما اینبار در جدال با سپیدرود جو کمتری را روی سکوها علیه خود دید و توانست با فراغ بال و در احترام کامل به بازی بپردازد.

علی کریمی، مرد مورد اعتماد سپیدرودی ها البته در این اتفاق نقش پررنگی داشت و در همان ابتدای بازی با استقبال ویژه از سیدجلال حسینی و درخواست از سکوها مانع از شکل گیری اتفاقات و شعارهای غیراخلاقی روی سکوها شد تا هواداران رشتی تنها با حمایت ویژه از تیم خود باعث شکل گرفتن یکی از بازی های قابل احترام از سوی بازیکنان تیم خود شوند و در پایان بازی نیز آنها را با امیدواری بزرگی نسبت به آینده همراه کردند.

قربانزاده به سپیدرود برگشت

میلاد قربانزاده با نظر مساعد علی کریمی مجددا به سپیدرود پیوست.

میلاد قربانزاده در فاصله یک روز تا پایان نقل و انتقالات نیم فصل اول لیگ برتر مجددا به تیم سابق خود برگشت.

قربانزاده که بعد از پایان نیم فصل اول لیگ برتر مدتی در تمرین ماشین سازی شرکت کرده بود از صبح امروز در تمرین سپیدرود شرکت کرد تا در نیم فصل دوم هم پیراهن ارتش سرخ گیلان را بر تن کند.