تردیدهای کریمی در مورد بازیکنان آفریقایی / مجوز دو بازیکن خارجی سپیدرود صادر شد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – دو بازیکن آفریقایی حاضر در تمرینات سپیدرود منتظر نظر علی کریمی هستند.

در حالی که فرصت نقل و انتقالات لیگ برتر به پایان رسیده است اما تیم های حاضر برای جذب بازیکنان آزاد و سهمیه فیفا هنوز فرصت دارند. به همین خاطر دو بازیکن آفریقایی هنوز در کنار تیم سپیدرود تمرین می کنند تا در صورت صلاحدید کادر فنی که در راس آنها علی کریمی قرار دارد به این تیم ملحق شوند.

عباس کومیسیکو هافبک ساحل عاجی و ماکولی کریسانتوس مهاجم نیجریه ای در تمرینات سپیدرود حاضر هستند اما هنوز قراردادی با آنها بسته نشده است.

ماکولی کریستانتوس مهاجم ۲۸ ساله نیجریه ای از صبح شنبه در تمرین سپیدرود شرکت کرد و قرار بود در صورت ارائه عملکرد مناسب و آمادگی بالا به عنوان خرید جدید سرخپوشان معرفی شود. از اردوی سپیدرود پیش از دیدار برابر سایپا در هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر خبر می‌رسد علی کریمی و کادرفنی سرخپوشان به توانایی فنی این بازیکن علاقه ندارند و بعید به نظر می‌رسد او در لیست جای بگیرد.

علی کریمی، سرمربی سپیدرود وسواس زیادی برای جذب بازیکنان خارجی دارد چرا که نمی‌خواهد تجربه ای که بارها در مورد جذب بازیکنان خارجی در فوتبال ما تکرار شده برای او اتفاق بیفتد.

به همین دلیل و با توجه به اینکه باشگاه ها برای جذب بازیکن سهمیه فیفا هنوز فرصت دارند این دو بازیکن آفریقایی فعلا به تمرین بازیکنان سپیدرود مشغول هستند تا مورد بررسی بیشتر قرار بگیرند.

علی کریمی قصد دارد با نظارت بیشتر روی کیفیت این دو بازیکن در نهایت یکی از آنها را برای تقویت تیمش انتخاب کند. ضمن اینکه باشگاه سپیدرود مشکلی در کمیته تعیین وضعیت ندارد و تمام بازیکنان این تیم مجوز بازی در نیم فصل دوم را دریافت کردند.

مجوز دو بازیکن خارجی سپیدرود صادر شد

آی تی سی دو بازیکن گرجستانی تیم سپیدرود رشت برای جدال با سایپا تهران صادر شد و آن‌ها می‌توانند فردا به میدان بروند.

عصر دیروز آی تی سی لوکا نوزادزه و رومان چاچوا دو بازیکن گرجستانی سپیدرود از سوی فدراسیون فوتبال این کشور صادر شد تا این دو بازیکن برای همراهی سرخپوشان رشتی مقابل سایپا مشکلی نداشته باشند.

این دو بازیکن که به دلیل عدم صدور مجوز، اجازه حضور برابر پرسپولیس تهران را پیدا نکردند حالا می‌توانند بنا به صلاحدید علی کریمی در ترکیب سپیدرود حاضر شده و خط دفاع تیمشان را استحکام ببخشند.

سرخ های گیلانی که در فصل نقل و انتقالات زمستانی بازیکنان زیادی را به ترکیب خود اضافه کردند حالا با تیمی کامل به دنبال شروع قدرتمندانه لیگ برتر و فرار از قعر جدول هستند.