گزارش تصویری نیمه نخست سپیدرود – سایپا + حواشی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمسابقه حساس دو تیم سپیدرود و سایپا در حالی شروع شد که به دلیل ساعت نامناسب بازی در ورزشگاه جمعیت زیادی حضور نداشتند.

مسعود مرادی که شب گذشته در برنامه نود اعلام کرده بود در مسابقه با پرسپولیس یک پنالتی به سود سپیدرود گرفته نشد و در صحنه گل دریافتی رشتی‌ها، خطا صورت گرفته است، در بازی امروز ناظر مسابقه است.

پیام صادقیان ستاره جنجالی تازه وارد سپیدرودی‌ها در این مسابقه هم به مانند بازی با پرسپولیس به دلیل مصدومیت در لیست ۱۸ نفره رشتی‌ها جایی ندارد.

برخلاف انتظار، پیش از آغاز مسابقه کمتر از ۲ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند اما بلوار منتهی به ورزشگاه سردارجنگل با ترافیک شدیدی روبه‌رو است و هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند که دلیل این امر برگزاری مسابقه در وسط هفته و ساعت زودهنگام شروع بازی می‌تواند باشد.

بازار دیده بوسی در ابتدای بازی داغ داغ بود به جز بازیکنانی مانند نورمحمدی، صادقیان و غلامی که به سمت علی دایی رفتند دیدار مربیان و کادرفنی دو تیم جالب ترین بخش ماجرا بود.

مهرداد بایرامی، حسین ابراهیمی و محمد نزهتی پیش از شروع بازی به سمت دایی رفته و از وی رخصت گرفتند. همچنین امین منوچهری نیز که سابقه بازی در سپیدرود را دارد با کریمی خوش و بش کرد.

پیش از آغاز دیدار تیم های سپیدرود و سایپا علی کریمی و علی دایی به سمت یکدیگر رفته و برخورد گرمی با هم داشتند. کریمی با تک تک نیمکت نشینان سایپا هم دست داد.