کاروان سپیدرود به سمت اصفهان حرکت کرد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کاروان سپیدرود برای دیدار با سپاهان پس از انجام یک تمرین سبک، ظهر جمعه رشت را به مقصد اصفهان ترک کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، در چهارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران جام خلیچ پارس تیم فوتبال سپیدرود رشت باید در اصفهان برابر سپاهان به میدان برود.

آخرین تمرین تیم سپیدرود رشت  پیش از دیدار با سپاهان امروز ۱۹ بهمن ماه ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح در ورزشگاه سردار جنگل برگزار شد و پس از اتمام تمرین کاروان سرخ پوشان همراه با دو دستگاه اتوبوس راهی اصفهان شدند.

رشتی ها در برابر سپاهان محروم و مصدوم ندارند و می توانند با تمام قوا برابر تیم نامدار اصفهانی به میدان بروند و از طرفی با اتمام کلاس مربیگری علی کریمی، پس از این وی می تواند با عنوان رسمی سرمربی در سپیدرود حضور داشته باشد و در کنفرانس های پیش و پس از بازی شرکت کند.

سپیدرودی ها که مسابقه رفت در خانه را برابر شاگردان قلعه نوعی متحمل یک شکست سنگین شدند، با تغییرات گسترده ای که در بازار نقل و انتقالات انجام دادند، امیدوار هستند که بتوانند با امتیاز به خانه بازگردند و فاصله خود را با تیم های بالاسری خود کم کنند.

یک نکته مثبت به سود سپیدرود در این مسابقه محرومیت سپاهان از حضور تماشاگران است و اصفهانی ها که پیش از این با محرومیت یک جلسه ای از حضور تماشاگرانش در دیدار خانگی محکوم شده بودند، با وجود رایزنی‌ با کمیته انضباطی نتوانستند این محرومیت را تعلیق کند و این حکم باید در بازی با سپیدرود اعمال می شود.

خبر دیگر اینکه پس از حضور ۱۰ روزه مهاجم نیجریه ای سابق تیم لاس پالماس در تمرینات سپیدرود، وی مورد تایید کادرفنی قرار نگرفت و پس از چند جلسه حضور در تمرین سپیدرود نتوانست عملکرد مناسبی از خود به نمایش بگذارد و عصر چهارشنبه ایران را ترک کرد.

مسابقه سپاهان – سپیدرود ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه عصر یکشنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد و سید مهدی مرجان زاده با کمک های علی اکبر عظیم پور و محمد هاشمی نسب با کمک داوران اضافی روح اله شریفی و حسین زمانی و داوری چهارم فرهاد مروجی این بازی را قضاوت می کنند.