شیخ سلیمانی: مصدوم ها برسند وضع بهتر می شود / هدف ماندن سپیدرود در لیگ برتر است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمیلاد شیخ سلیمانی بازیکن تیم سپیدرود گفت: هدف ما این است که سپیدرود در لیگ برتر بماند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

به گزارش سایت سپیدرود، میلاد شیخ سلیمانی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، در خصوص دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و سایپا در هفته شانزدهم لیگ برتر که با تساوی به پایان رسید، اظهار داشت:

تیم ما خوب بازی کرد، ولی متاسفانه در خانه امتیاز از دست دادیم و از این موضوع خوشحال نیستیم. تیم ما جای اشتباه ندارد و باید در همه بازی‌های داخل خانه برنده شده و امتیاز کامل را کسب کنیم.

وی ادامه داد: سایپایی ها روی کرنر و سانتر‌های بلند خوب کار کرده بود و این به ما لطمه زد. البته برخی مصدومیت ها کار ما را سخت کرد و از روال عادی خارج شدیم. بدون شک ما بدون مصدوم تیم کامل‌تری هستیم و بهتر نتیجه می‌گیریم.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود به عملکرد تیمش بعد از حضور وی در میدان اشاره کرد و گفت: در نیمه دوم شرایط تیم بهتر شد و با ورود من کار دفاعی کامل‌تر شد. موقعیت هایی هم ایجاد کردیم، ولی گل نشد و موفق نبودیم.

برای تقویت تیم در نیم فصل خیلی تلاش کردیم بازیکنان تمرینات سخت و خوبی را پشت سر گذاشتند برخی نفرات ما مصدوم هستند. من هم مصدوم بودم و چند روزی است تمرینات را آغاز کردم.

وی ادامه داد: شاید اگر مصدوم نبودم و می‌توانستم از ابتدا در ترکیب قرار بگیرم و چند دفاع دیگرمان هم به این بازی می‌رسیدند، تهیدست یک خط جلوتر می آمد و میانگین قدی تیممان بالا میرفت و عملکرد تیم مان روی توپ های بلند بهتر می شد. هدف ما این است که سپیدرود در لیگ برتر بماند و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

شیخ سلیمانی در مورد وضعیت خود پس از مصدومیت گفت: فکر نمی کردم به این زودی شرایط بازی پیدا کنم، ولی خدا را شکر بعد از ۴۰ روز دوری خیلی خوب برگشتم و بازی خوبی هم انجام دادم. از نظر بدنی و تاکتیک در شرایط خوبی هستم و کادر فنی هم راضی بود.