غلامی: سپاهان خیلی خوب بازی کرد / ابراهیمی: با گل اول سپاهان، سپیدرود از هم پاشید

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مهاجم تیم سپیدرود در مورد دیدار با سپاهان صحبت کرد.

محمد غلامی پس از شکست ۳ بر صفر مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: بازی مقابل تیم بزرگ سپاهان بود خاطرات خوبی با این تیم داشتم و سپاهان امروز خیلی خوب بازی کرد و ما بازی را کنترل کردیم.

وی افزود: در نیمه اول خوب بازی کردم و می‌توانستیم به گل برسیم اما تمرکزمان در نیمه دوم از دست دادم و گل خوردیم و حملات زیادی انجام دادند و به گل رسیدند. شرایط خوبی بود در همان دقایق اول می‌توانستیم گل بزنیم. در ابتدای بازی هم از نظر تنفسی مشکل داشتیم.

ابراهیمی: با گل اول سپاهان، سپیدرود از هم پاشید

وینگر تیم فوتبال سپیدرود رشت با اشاره به شکست مقابل سپاهان اصفهان گفت: سپیدرود در نیمه دوم روی یک غافلگیری گل نخست را دریافت کرد و هدفمان بقای سپیدرود در لیگ برتر است.

حسین ابراهیمی با اشاره به شکست سپیدرود مقابل سپاهان اظهار کرد: دیدار خوبی مقابل این تیم انجام دادیم، در نیمه نخست تمامی راه‌های نفوذ سپاهان را بستیم و بازی با تساوی بدون گل در این نیمه خاتمه یافت.

وی با بیان اینکه سپیدرود در نیمه دوم روی غافلگیری گل نخست را دریافت کرد افزود: اگر بازی‌مان در نیمه نخست را در نیمه دوم نیز ارائه می‌دادیم به حداقل امتیاز بازی دست‌یافته و با تساوی از زمین مسابقه خارج می‌شدیم.

وینگر سپیدرود رشت با تأکید بر قدرت تیم سپاهان تصریح کرد: دریافت گل نخست کارمان را سخت کرده و سپاهان پس‌ازاین گل بازی را در دست گرفت و توانست گل‌های دوم و سوم را به ثمر برساند، در بازی مقابل سپاهان روی اشتباهات فردی نتیجه را واگذار کردیم.

ابراهیمی با اذعان به اینکه سپیدرود در لیگ برتر حفظ می‌شود افزود: تمام هدف و تلاشمان ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر بوده و شک نداریم سپیدرود در پایان فصل در لیگ برتر حفظ می‌شود.

وی با بیان اینکه کادر فنی و مدیریتی باشگاه کار خود را به‌درستی انجام می‌دهند خاطرنشان کرد: تیممان با حمایت مسؤولین و همت بازیکنان می‌تواند روزهای خوبی رقم‌زده و به جایگاهی که لیاقتش را داریم در لیگ برتر برسیم.