نهمین خرید سپیدرود اینبار از لیگ یک / بازیکن سابق پرسپولیس در تمرینات سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرود علی خراط وینگر جوان تیم بادران با عقد قراردادی بلند مدت به سپیدرود رشت منتقل شد تا نهمین خرید این تیم لقب بگیرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش ‌سه، سپیدرود بی شک فعال ترین تیم نقل و انتقالات زمستانی بوده و حالا با جذب نهمین بازیکن تقریبا به اندازه یک تیم را وارد لیست خود کرده است.

سرخ های گیلانی بعد از ظهر امروز علی خراط، بازیکن سابق تیم بادران را به خدمت گرفتند تا آخرین خریدشان از لیگ یک باشد. خراط توانایی بازی در وینگر راست و چپ را دارد و می‌تواند به کمک علی کریمی بیاید.

سپیدرودی‌ها که ضعف زیادی در خط حمله دارند به دنبال این هستند با جذب بازیکنان مختلف کمبود خود را پوشش دهند. هر چند که با تصمیم علی کریمی چند مهاجم خارجی زیر نظر گرفته شده تا در صورت تایید فنی پیراهن سرخ نماینده گیلان را بر تن کنند.

بازیکن سابق پرسپولیس در تمرینات سپیدرود

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران در تمرینات سرخپوشان گیلانی حاضر شد.

رضا کرملاچعب امروز در تمرین امروز سپیدرود شرکت کرد. این بازیکن به این دلیل در تمرینات سرخپوشان گیلانی حاضر شده که در صورت رضایت طرفین به زودی قراردادش را با این تیم امضا کند.

وی پیش از این در کوکولان فنلاند توپ می‌زد و سابقه بازی در پرسپولیس تهران و قهرمانی با این تیم و باشگاه استقلال خوزستان را هم در کارنامه دارد.