سپیدرود دست از سر سازمان لیگ نمی دارد! / یکصد میلیون ریال در حساب سرخ ها

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودمسئولان باشگاه سپیدرود رشت صبح امروز از نصب تابلوهای تبلیغاتی در ورزشگاه سردار جنگل جلوگیری کردند تا گام تازه‌ای در جهت مخالفت با سازمان لیگ برداشته باشند.

روز گذشته مسئولان باشگاه سپیدرود با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ اعلام کردند در صورت عدم پرداخت حق پخش محیطی اجازه نصب تابلوهای تبلیغاتی در دور زمین را در مسابقه با ماشین سازی نخواهند داد.

در همین راستا صبح امروز مسئولان مربوطه بدون توجه به نامه این باشگاه به استادیوم سردار جنگل رفتند و در پی نصب تابلوهای تبلیغاتی بودند که افرادی از باشگاه سپیدرود حاضر شدند و به دستور مالک و مدیرعامل باشگاه از نصب تبلیغات ممانعت به عمل آوردند تا مقابله با سازمان لیگ را جدی‎‌تر از گذشته پیگیری کنند.

در ابتدای لیگ هجدهم سازمان لیگ با عقد قراردادی کل تبلیغات محیطی را به شرکتی و با مبلغ ۹۰ میلیارد واگذار کردند. طبق گفته برخی از افراد حاضر در باشگاه سپیدرود تا به اینجا که نیمی از فصل گذشته باید مبلغی بین ۲ تا ۳ میلیارد در اختیار باشگاه‌ها قرار می‌گرفته که تنها ۳۰۰ میلیون تومان به حساب این تیم آمده است.

از آنجا که سپیدرود جزو معدود باشگاه های خصوصی در لیگ هجدهم است، به همین دلیل مسئولان تیم حساب ویژه ای بر روی استفاده از حق پخش و تبلیغات محیطی باز کرده‌اند و از حالا مقاومت برابر سازمان لیگ را شروع کردند تا حق خود را دریافت کنند.

یکصد میلیون ریال در حساب سرخ ها: تشویق سپیدرود به سبک فدراسیون فوتبال

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال طی حکمی، هواداران باشگاه سپیدرود رشت را مورد تشویق قرار داد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال در این حکم آمده است؛ پیرو گزارشات واصله از مسابقه تیم های سپیدرود و پرسپولیس در رقابت های جام حذفی باشگاههای کشور مورخ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷، با توجه به اینکه هیچ گونه رفتار غیر ورزشی و نقض مقررات انضباطی در این مسابقه از سوی هواداران تیم میزبان مشاهده نشده و همچنین هواداران باشگاه سپیدرود بارها نسبت به تشویق تیم های میهمان اقدام نمودند.

این اقدام قابل تقدیر و قدردانی بوده و از باب تشویق پیشنهاد می گردد مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال به کانون هواداران باشگاه سپیدرود رشت پرداخت گردد، با این امید که چنین رفتارهای شایسته ای سرمشق سایر تیم ها قرار گیرد.

گفتنی است با پیشنهاد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال همچنین تایید و ابلاغ ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی، این حکم اجرا خواهد شد.