سپیدرود رشت – ماشین سازی تبریز؛ تلاش برای بقا

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – سپیدرود در ۵ دیدار گذشته اش سه باخت و دو مساوی داشته و برای بقا در لیگ برتر کار مشکلی دارد.

سپیدرود یازده امتیازی در رده پانزدهم جدول قرار دارد و اگر می خواهد در لیگ بماند باید به دنبال برد در رقابت هایش باشد. شاگردان علی کریمی در این دیدار خانگی به مصاف تیم هشتم جدول لیگ می رود و ماشین سازی خیالش بابت بقا در لیگ راحت است و برای رسیدن به رده های بالاتر جدول تلاش می کند.

ماشین سازی دو برد متوالی داشته و اکنون برای ادامه این روند مثبت خود تلاش می کند. دیدار رفت دو تیم با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

سپیدرود رشت – ماشین سازی تبریز (آدینه – ۲۶ بهمن – ساعت ۱۶- ورزشگاه سردار جنگل رشت)

سبزپوشان تبریزی با برتری در هر ۲ بازی ابتدایی خود در نیم فصل دوم جهش خوبی در جدول داشتند و اکنون با ۲۰ امتیاز هشتم هستند، اما این تیم برای حفظ و ارتقای جایگاهش به رتبه ششم در صورت متوقف شدن پارس جنوبی در این هفته و شکست فولاد از نفت مسجد سلیمان کار بسیار سختی مقابل سپیدرود و هواداران پرشور این تیم دارد.

علی کریمی خوب می داند سپیدرود در صورت امتیاز از دست دادن برابر حریف تبریزی با وضعیتی بحرانی برای بقا در لیگ مواجه می شود چراکه رشتی ها تنها ۱۱ امتیاز داشته و فقط یک رده با قعر جدول فاصله دارند.

۲ تیم برای این دیدار بازیکن محرومی ندارند. دیدار رفت ماشین سازی و سپیدرود با تساوی یک بر یک پایان یافت.

داور: وحید کاظمی

کمک ها: سعید علی نژادیان – امیر محمد داودزاده

کمک داوران اضافی: یاسر همرنگ – محمدباقر پورباقر

داور چهارم: یعقوب حجتی

ناظر: ابراهیم میرزابیگی

سپیدرود با ۱۱ امتیاز در مکان پانزدهم و ماشین سازی تبریز با ۱۸ امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.