مهاجری: متوجه حرکات ناشایست عزیز معبودی نشدم

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرودسرمربی ماشین سازی تبریز با اشاره به اینکه بازی امروز بیشتر فیزیکی و درگیرانه بود، گفت: بازیکنان ماشین سازی براثر یک اشتباه و غافلگیری گل تساوی را دریافت کردند.

رضا مهاجری،‌ پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سپیدرود اظهار داشت: به تماشاگرانی که در این شرایط جوی به ورزشگاه آمدند و ۹۰ دقیقه پای تیمشان ایستادند خسته نباشید می‌گویم. بازی بسیار فیزیکی بود. باید در نیمه اول بازی را کنترل می‌کردیم که موفق شدیم.

در نیمه دوم هم به گل رسیدیم. فکر می‌کنم چهار دقیقه هم تمام شد که گل حریف به ثمر رسید. بازیکنی هم که وظیفه‌اش بود، به وظیفه اش عمل نکرد و اشتباهات سریالی باعث شد گل بخوریم.

وی ادامه داد: سپیدرود در خانه خود به تیم‌های حریف، کمتر موقعیت می‌دهد و بهتر بازی می‌کرد. در این مسابقه هم به جز چند ثانیه آخر که غافلگیر شدیم، مدافعان ما خوب کار کردند. کاش در آن صحنه هم باتمرکز عمل می‌کردند که غافلگیر نمی‌شدند. با این حال امیدوارم دو تیم در ادامه راه دو تیم موفق باشند.

سرمربی تیم ماشین‌سازی درخصوص اینکه بازیکنان این تیم در ابتدای بازی با پیراهن شماره ۲۳ وارد زمین شدند، گفت: توحید غلامی بازیکن شماره ۲۳ ماست که در بازی مقابل سایپا با پارگی رباط صلیبی مواجه شد.

او تلاش کرد که به میادین بازگردد، اما نتوانست و مجبور شد عمل کند. بازیکنان ماشین‌سازی اقدامی نمادین انجام دادند که قابل تقدیر بود. آنها نشان دادند که فقط پهلوان زنده را عشق نیست.

سرمربی ماشین‌سازی تبریز همچنین درخصوص حرکات ناشایست عزیز معبودی به سوی هواداران و تحریک تماشاگران سپیدرود و تکرار این ماجرا در سال‌های اخیر، گفت: این اختلاف بین هواداران رشت و انزلی است‌ و یک چیز طبیعی است و من حرکت زشتی از سوی هر دو طرف ندیدم و متوجه حرکات ناشایست عزیز معبودی نشدم.

ضمن احترام به تماشاگران سپیدرود، در نیمه اول خیل عظیم هواداران سپیدرود در سمتی بود که ما در آن ناحیه بازی می‌کردیم. حساسیت موجود بین انزلی و رشت هم در این اتفاق تأثیرگذار بود. نمی‌گویم این اتفاقات از زییابی‌های فوتبال است، اما به کسی بی‌احترامی نشد. من این حرکت را ندیدم و الان متوجه آن شدم.