شیخ سلیمانی: پدیده از این به بعد همه توان خود را در لیگ می گذارد / هدف ما حفظ سپیدرود است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود میلاد شیخ سلیمانی بازیکن تیم سپیدرود گفت: درست است که پدیده ۱۲۰ دقیقه سخت را پشت سر گذاشته، ولی آنها جام حذفی را از دست دادند و از این پس همه توان خود را در لیگ خواهند گذاشت.

به گزارش سایت سپیدرود، میلاد شیخ سلیمانی در گفت و گو با خبرگزاری میزان، درباره دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و پدیده شهرخودرو که قرار است روز جمعه در هفته نوزدهم لیگ برتر برگزار شود، اظهار داشت:

پدیده تیم خوبی است و مربیان و بازیکنان خوبی دارد. بازی سختی برابر این حریف مشهدی داریم. آنها خود را مدعی نشان دادند و برابر ما با تمام قوا به میدان خواهند آمد.

وی به حذف پدیده از جام حذفی برابر پرسپولیس اشاره کرد و گفت: آنها در ضربات پنالتی برابر پرسپولیس حذف شدند و شانس پیروزی در این ضربات برابر است. با حریف قدرتمندی روبرو هستیم و آنها را ضعیف نمی دانیم.

درست است که این تیم ۱۲۰ دقیقه سخت را پشت سر گذاشته، ولی آنها جام حذفی را از دست دادند و بدون شک از این پس همه توان خود را در لیگ خواهند گذاشت.

بازیکن تیم فوتبال سپیدرود تصریح کرد: ما هم حریف آسانی برای پدیده نخواهیم بود و برای کسب امتیاز به مشهد می رویم. همه بازی ها برای ما که در خطر هستیم مهم است و به همه آنها به چشم فینال نگاه می کنیم. باید امتیاز کسب کنیم تا از پایین جدول جدا شده و خود را بالا بکشیم.

بازی ها سخت تر شده چراکه تیم ها نسبت به نیم فصل اول بهتره شده اند و همه از این پس برای امتیاز از دست ندادن به میدان می آیند و محتاط‌ تر بازی می کنند، در نتیجه امتیاز گرفتن سخت تر می شود. با این حال ناامید نیستیم، چون هنوز تا پایان فصل زمان زیادی باقی مانده است.

شیخ سلیمانی به تغییرات اخیر در تیم سپیدرود اشاره و خاطر نشان کرد: تغییرات تیم ما برای بهبود وضعیت تیم بوده و علی کریمی هم بهترین ها را به میدان می فرستد. هدف ما حفظ سپیدرود است و بازیکنی بازی می‌کند که در تمرینات بهتر باشد.

مهم نیست بازیکن جدید باشیم یا قدیمی، مهم این است که بتوانیم به موفقیت سپیدرود کمک کنیم. همه بازیکنان برای موفقیت سپیدرود تلاش می کنند.