تصاویری عجیب از کریمی در مشهد / علی کریمی به رشت برنگشت

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرودپدیده شهر خودرو بعد از شکست در برابر پرسپولیس و از دست دادن جام حذفی خیلی زود به بازی ها برگشت و با بازی خوبی که در برابر سپیدرود از خود به نمایش گذاشت نشان داد آن شکست تلخ را فراموش کرده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، اما در بازی دیروز دو تیم نکته جالب بازی باز شاگردان علی کریمی بود. شاید به این دلیل که آنها دیگر چیزی برای از دست دادن ندارند و می آیند تا با ارایه بازی تهاجمی به امتیازات دلخواه دست یابند. هر چند دیروز در این نمایش موفق نبودند و دست خالی استادیوم امام رضای مشهد را ترک کردند.

در بازی دیروز فوتبال خوب پدیده علی کریمی را هم تحت تاثیر قرار داده بود و سرمربی سپیدرود روی گل دوم پدیده هیچ اعتراضی از خود نشان نداد. هر چند کمک داور به درستی تصمیم گرفت و بهنام برزای که صاحب توپ شد و یک پاس گل خوب داد از بیرون به فضا زد و بازیکنی که در منطقه آفساید بود توپ را رها کرد و قانون در چنین مواردی می گوید کمک داور باید دستور به ادامه بازی دهد.

بی تفاوتی علی کریمی نسبت به این صحنه و عدم اعتراض او به تصمیم کمک داور نشان داد که  سرمربی سپیدرود به درستی تصمیم داور را پذیرفته است. هر چند او در پایان بازی آنقدر ناراحت بود که حاضر نشده بود در کنفرانس خبری بعد از بازی شرکت کند. این در حالی است که علی کریمی به دلیل گذراندن کلاس A دیگر مشکلی برای حضور در کنفرانس های خبری ندارد.

ثبت این تصاویر از علی کریمی از آنجایی عجیب است که امروز عادت کرده ایم روی هر سوتی اعتراض کادر فنی تیم ها را شاهد باشیم و جالب اینکه در خیلی از صحنه ها یا در بعضی از صحنه ها سوتی که زده می شود و یا تصمیمی که از سوی کمک داور گرفته می شود درست است.

علی کریمی به رشت برنگشت

مربی سپیدرود رشت به همراه بازیکنان این تیم در پرواز مشهد به رشت حضور نداشت. تیم فوتبال سپیدرود رشت روز گذشته در چارچوب مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال میهمان پدیده مشهد بود و با نتیجه دو بر صفر شکست خورد.

در پایان این دیدار علی کریمی در واکنش به شایعه استعفا از هدایت سرخپوشان گیلانی اعلام کرد که خودش مالک تیم است و اگر تصمیم به این اقدام داشته باشد، اعلام می‌کند.

بازیکنان سپیدرود شب گذشته در مشهد ماندند و صبح امروز به سمت رشت پرواز کردند. نکته جالب درباره بازگشت بازیکنان سپیدرود عدم همراهی کریمی بود که به رشت برنگشت.

مشکلات حوالی تیم گیلانی که خطر سقوط به دسته اول را احساس می‌کند بیش از پیش شده و به نظر می رسد طی روزهای آینده تغییراتی در کادر مدیریتی این باشگاه صورت بگیرد.