مرغ جادوگر یک پا دارد / روز‌های سیاهِ سپیدرود با قهر و ناز‌های کلیشه ای

وب سایت فرهنگی ورزشیسپیدرودمالک باشگاه سپیدرود در حالی بعد از شکست مقابل پدیده عنوان کرده بود که مالکیت این باشگاه را واگذار می کند که تاکنون هیچ اقدام رسمی برای این کار انجام نداده است.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه سپیدرود در این روز‌ها به مانند آغاز فصل شرایط چندان مناسبی را تجربه نمی‌کند و علی کریمی مالک و سرمربی این تیم از سمت سرمربیگری خود کناره گیری کرده است و قصد دارد مالکیت باشگاه را نیز واگذار کند.

کریمی به همراه تیم سپیدرود در ۴ بازی که نیم فصل دوم لیگ برتر انجام داده اند هیچ پیروزی نتوانستند بدست آورند تا شرایط این تیم در جدول لیگ اصلا جالب نباشد. تیم سپیدرود با ۱۲ امتیاز در رده ۱۵ جدول لیگ قرار دارد و فقط تیم استقلال خوزستان بحران زده پایین تر از سپیدرود قرار دارد.

افزایش فشارها روی کریمی باعث شده است که او دیگر علاقه ای به ادامه کار در شهر رشت نداشته باشد و شاید این اقدام او با هدف ایجاد یک شوک روحی روانی در باشگاه سپیدرود باشد تا شرایط این تیم کمی در بازی های لیگ تغییر کند و بتواند نتیجه های لازم را برای ماندن در لیگ بگیرد.

مرغ جادوگر یک پا دارد/ روز های سیاهِ سپید رود با قهر و ناز های کلیشه ای

بازیکنانتیم فوتبال سپیدرود امروز در زمین سردار جنگل حاضر شدند، اما به علت حضور نیافتن علی کریمی اعلام کردند تا زمانی که سرمربی شان به تیم بازنگردد تمرین نخواهند کرد.

علی کریمی هنوز اقدام رسمی برای واگذاری باشگاه سپیدرود انجام نداده است و به شکل شفاهی اعلام کرده است این باشگاه را به اداره کل ورزش استان گیلان تحویل می‌دهد و حاضر نیست مالک این باشگاه باقی بماند. با روابط عمومی ادراه کل ورزش و جوانان استان گیلان تماس گرفتیم و در مورد اینکه آیا کریمی برای واگذاری این باشکاه اقدامی کرده است یا خیر سوال کردیم.

علی کریمی فقط به شکل شفاهی اعلام کرده است که می‌خواهد باشگاه سپیدرود را واگذار کند

سعید علیپور مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران در مورد اقدام رسمی علی کریمی برای واگذاری باشگاه استقلال گفت: علی کریمی فقط به شکل شفاهی اعلام کرده است که می‌خواهد باشگاه سپیدرود را واگذار کند و برای این کار اقدام رسمی از طرف او و وکلایش صورت نگرفته است.

در حال مذاکره هستیم که اگر کریمی چنین قصدی دارد با توجه به شرایط تیم سپیدرود او تا پایان فصل صبر کنند. مذاکرات بین هیئت فوتبال استان گیلان، علی کریمی و وکلای او در حال انجام شدن است و اداره کل ورزش استان روی این موضوع نظارت خواهد داشت.

او در مورد جلساتی که هیئت فوتبال در مورد واگذاری باشگاه سپیدرود داشته است گفت: هیئت فوتبال استان گیلان جلساتی در این خصوص داشته است. روز گذشته مسئولان اداره کل و هیئت فوتبال با توجه به اینکه تیم فوتبال سپیدرود برای استان از اهمیت بالایی برخوردار است جلسه‌ای داشتند.

موضوع واگذاری باشگاه سپیدرود به ادراه کل ورزش استان گیلان اصلا درست نیست

علیپور در مورد واگذاری باشگاه سپیدرود به اداره کل ورزش استان گیلان گفت: موضوع واگذاری باشگاه سپیدرود به اداره کل ورزش استان گیلان اصلا درست نیست و این موضوع را تکذیب می‌کنم.

بر طبق قانون اداره کل به هچ وجه نمی‌توانند تیم داری کند. تمام تصمیمات را هیئت فوتبال استان خواهد گرفت و مسئولان هیئت هم کاملا پیگیر این موضوع هستند و به دنبال این هستند مردم را راضی نگه دارند.

او ادامه داد: اداره کل نمی‌تواند در کار هیئت فوتبال دخالت کند. در حال گفتگو هستیم تا کریمی در باشگاه بماند و از رفتن او همه ناراحت هستند. او با دل خودش و با غیرت ایرانی بودن خودش در باشگاه سپیدرود فعالیت می‌کند و از جیب خودش هزینه کرده است. او را حمایت خواهیم کرد تا دل او را بدست بیاوریم و تا پایان فصل در تیم بماند و بتواند نتایج خوبی بگیرند.

علیپور در مورد دلیل کریمی برای واگذاری باشگاه گفت: کریمی به ما اعلام کرده است که دیگر نمی‌تواند به فعالیت در باشگاه سپیدرود ادامه دهد و دلیل دقیق این موضوع را بهتر است از خودش بپرسید.

مرغ جادوگر یک پا دارد/ روز های سیاهِ سپید رود با قهر و ناز های کلیشه ای

در ادامه با علی وهابی روابط عمومی هیئت فوتبال استان گیلان تماس گرفتیم و در مورد این موضوع که آیا جلسه ایی بین کریمی و هیئت فوتبال برگزار شده است یا خیر سوال کردیم.

هیچ جلسه‌ای بین علی کریمی و هیئت فوتبال برای واگذاری این باشگاه برگزار نشده است

علی وهابی روابط عمومی هیئت فوتبال استان گیلان در مورد برگزاری جلسه بین کریمی و هیئت فوتبال استان گیلان برای واگذاری باشگاه سپیدرود گفت: هیچ جلسه‌ای بین علی کریمی و هیئت فوتبال برای واگذاری این باشگاه برگزار نشده است حتی به شکل تلفنی.

کریمی فقط به شکل شفاهی این موضوع را به ادراه کل ورزش جوانان استان گیلان اعلام کرد و گفته این باشگاه را به مدیرکل ورزش و جوانان استان واگذار خواهد کرد. هیچ مذاکره‌ای بین کریمی، وکلای او و هیئت فوتبال انجام نشده نه کتبی و نه به هیچ شکل دیگری. فکر می‌کنم کریمی در تهران حضور دارد و اصلا به رشت هم نیامده است و فقط با مریم بخشی رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در مورد این موضوع صحبت کرده و گفته است باشگاه را به آن‌ها تحویل می‌دهد.

همه می خواهند کریمی در باشگاه سپیدرود و شهر رشت بماند

قربانعلی الماسخاله رئیس هیئت فوتبال استان گیلان در مورد واگذاری باشگاه سپیدرود توسط علی کریمی گفت: کریمی همچنان در باشگاه سپیدرود حضور دارد و به کار خود ادامه خواهد داد. همه از جمله مردم و مسئولان طالب کریمی هستند و می‌خواهند در رشت بماند.

مرغ جادوگر یک پا دارد/ روز های سیاهِ سپید رود با قهر و ناز های کلیشه ای

با وکیل علی کریمی تماس گرفتیم و دلیل این تصمیم علی کریمی را از او جویا شدیم.

کریمی حرف‌های خودش را زده است و فعلا به سرمربیگری ادامه نخواهد داد

حنیف باقرزاده وکیل علی کریمی در مورد واگذاری باشگاه سپیدرود توسط علی کریمی گفت: جلسه‌ای برای مشخص شدن شرایط باشگاه سپیدرود برگزار نشده است و هر خبر رسمی از طرف خود کریمی بیان خواهد شد. کریمی حرف‌های خودش را زده است و فعلا به سرمربیگری ادامه نخواهد داد تا تکلیف مالکیت باشگاه از راه قانونی مشخص شود و مالکیت جدید باشگاه را در اختیار بگیرد.