پیغام به علی کریمی بعد از گل سپیدرود (عکس)

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود گلزن سپیدرود بعد از گل ارزشمند خود برابر استقلال خوزستان شادی گلش را به علی کریمی و درخواستش از او اختصاص داد.

علی کریمی که به عنوان همه‌کاره تیم سپیدرود در اواسط نیم فصل عهده‌دار این تیم شد، بعد از شکست برابر پدیده مشهد از سمت خود کنار رفت و اختیاراتش را به اداره ورزش گیلان سپرد.

این مساله اما طی روزهای اخیر با واکنش هواداران و بازیکنان تیمش همراه بوده و آنها به دنبال این هستند تا جادوگر سرخ ها را از این تصمیم خود منصرف کنند. بعد از اینکه آنها در صفحات مجازی خود درخواست برای بازگشت علی کریمی را بی نتیجه دیدند، در جریان دیدار مقابل استقلال خوزستان شادی گل جالبی را تقدیم او کردند.

سپیدرود امروز در دیداری حساس برابر استقلال خوزستان در استادیوم سردار جنگل رشت حاضر شده است و دستیابی به پیروزی در این دیدار خانگی نقش زیادی برای افزایش شانس بقای آنها خواهد داشت.

این اتفاق با گلی که محمد غلامی در اواسط نیمه اول به ثمر رساند، تا حد زیادی شکل گرفته است. مهاجم سرخپوشان رشتی اما شادی گل ویژه ای را به نمایش گذاشت و با در دست گرفتن تی شرتی که روی آن جمله “جادوگر برگرد” نقش بسته بود، از علی کریمی بار دیگر درخواست کرد تا با عبور از تصمیم خود به جمع سرخپوشان رشتی بازگردد.